مهدی هاشمی که صبح امروز به همراه یاسر هاشمی و وکلای خود به دادسرای امنیت مراجعه کرده بود با نظر بازپرس پرونده بازداشت شد. به گزارش پیارم به نقل از پایگاه بصیرت به نقل از خبرگزاری ها نوشت: مهدی هاشمی که صبح امروز به همراه یاسر هاشمی و وکلای خود به دادسرای امنیت مراجعه کرده ...

مهدی هاشمی که صبح امروز به همراه یاسر هاشمی و وکلای خود به دادسرای امنیت مراجعه کرده بود با نظر بازپرس پرونده بازداشت شد.

به گزارش پیارم به نقل از پایگاه بصیرت به نقل از خبرگزاری ها نوشت: مهدی هاشمی که صبح امروز به همراه یاسر هاشمی و وکلای خود به دادسرای امنیت مراجعه کرده بود با نظر بازپرس پرونده بازداشت شد.ایسنا نوشت: مهدی هاشمی ، بازداشت موقت شده است.مهدی پسر اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از حدود سه سال شب گذشته (یکشنبه شب) به تهران بازگشت و در فرودگاه توسط نماینده دادستانی تفهیم اتهام شد و از او تعهد گرفته شد تا امروز دوشنبه خود را به دادستانی معرفی کند.
محسن هاشمی: از سرنوشت مهدی بی خبریم/ بازداشت به ما اعلام نشده است
همچنین محسن هاشمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ما از طریق یکی از خبرگزاری ها در جریان بازداشت مهدی قرار گرفتیم اما هنوز این موضوع به صورت رسمی به ما اعلام نشده است.وی ادامه داد مهدی از صبح برای بازجوئی وارد دادسرا شده و تا کنون از سرنوشت او بی خبر هستیم.
اولین واکنش آیت الله هاشمی به بازداشت فرزندانش
فارس نیز نوشت: محسن هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سؤالی درباره نظر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره بازداشت مهدی و فائزه هاشمی، گفت: ایشان می‌گویند، بچه‌های من مثل بچه‌های بقیه افراد هستند و فرقی بین بچه های من با بچه مردم نیست.وی افزود: نظر ایشان این است که نباید تبعیضی صورت بگیرد و باید بدون تبعیض با فرزندان ایشان برخورد شود.محسن هاشمی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی جویای حال مهدی و فائزه است، گفت: ایشان از بازداشت مهدی و فائزه نگران نیستند؛حاج آقا به این بحران‌‌ها عادت دارند.
وکیل هاشمی: به قرار بازداشت اعتراض می‌کنیم
سیدمحمود علیزاده طباطبایی، وکیل مهدی هاشمی نیز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: حدود یک دقیقه قبل با دفتر آقای رشته‌احمدی، سرپرست دادسرای شهید مقدسی تماس گرفتم و اعلام کردند بازجویی ادامه دارد؛ اما گویا دادستانی از بازداشت مهدی هاشمی خبر داده است.وی ادامه داد: اینکه دادسرا می‌گوید در حال بازجویی هستیم اما دادستانی می‌گوید مهدی هاشمی بازداشت شده است اصلا برای دادستانی زیبا نیست و این موضوع نشان می‌دهد یک جا بازجویی می‌کنند و جای دیگری تصمیم می‌گیرند.علیزاده طباطبایی گفت: ما از ساعت ۹ صبح تاکنون اینجا نشسته‌ایم و مرتب به ما می‌گویند منتظر باشید تا به شما نتیجه را اعلام کنیم؛ ما هم منتظریم اگر وثیقه می‌خواهند فراهم کنیم اما تا این لحظه چیزی اعلام نکرده‌اند و آخرین خبر این بود که بازجویی ادامه دارد.وکیل مهدی هاشمی در پایان گفت: قطعا به صدور قرار بازداشت موقت موکل خود اعتراض می‌کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1857

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.