جرج سوروس، فعال حامی فتنه ۸۸، از بین ده نفر اول خارج شد و در رده پانزدهم قرار گرفت. پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ واحد مرکزی خبر: بیل گیتس از موسسان شرکت مایکروسافت بر اساس آماری که مجله فوربس منتشر کرد با شصت و شش میلیارد دلار دارایی جایگاه خود را به عنوان ثروتمندترین ...

جرج سوروس، فعال حامی فتنه ۸۸، از بین ده نفر اول خارج شد و در رده پانزدهم قرار گرفت.


پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ واحد مرکزی خبر: بیل گیتس از موسسان شرکت مایکروسافت بر اساس آماری که مجله فوربس منتشر کرد با شصت و شش میلیارد دلار دارایی جایگاه خود را به عنوان ثروتمندترین فرد آمریکا حفظ کرد.

 

وارن بافِت رئیس گروه مطبوعاتی بیروشایر هاتاوی Berwshire Hathaway با چهل و شش میلیارد دلار در جایگاه دوم جای گرفت.

 

لری الیسون از موسسان شرکت نرم افزاری اوراسل نیز با چهل و یک میلیارد دلار سوم است.

 

بیل گیتس دارایی خود را در مدت یک سال هفت میلیارد دلار ( بیش از ده درصد ) افزایش داد اما لری الیسون با افزایش هشت میلیارد دلاری ( بیش از بیست درصد ) عملکرد بهتری داشت.

 

در این رده بندی که این مجله آمریکایی هر سال منتشر می کند بیشترین سقوط به سهام مارک زوکربرگ موسس فیس بوک مربوط می شود. او بعد از وارد شدن سهام فیس بوک به بازار بورس هشت میلیارد و یکصد میلیون دلار ضرر کرد.

 

زوکربرگ با نه میلیارد و چهارصد میلیون دلار در رده بندی ثروتمندان آمریکا سی و ششم است.

 

اما جرج سوروس، فعال حامی فتنه ۸۸، از بین ده نفر اول خارج شد و در رده پانزدهم قرار گرفت.

 

میزان متوسط دارایی های چهارصد ثروتمند آمریکا حدود یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار است که در مقایسه با سال گذشته دویست میلیون دلار افزایش یافته است.

 

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، سه فرد نخست این رده بندی، بیل گیتس، وارن بافت و لری الیسون به باشگاه نود و دو میلیاردی تعلق دارند که به درخواست موسس مایکروسافت پذیرفته اند دست کم نیمی از دارایی های خود را به اعمال خیریه اختصاص دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1813

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.