۶۰ لیتر سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی مانند ماه های گذشته و بدون هیچ گونه تغییری، ساعت ۲۴ امشب در کارت های هوشمند سوخت واریز خواهد شد و تصمیمی هم برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها گرفته نشده است. // به گزارش روز شنبه پیارم به نقل از جام نیوز به نقل از شبکه ...
۶۰ لیتر سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی مانند ماه های گذشته و بدون هیچ گونه تغییری، ساعت ۲۴ امشب در کارت های هوشمند سوخت واریز خواهد شد و تصمیمی هم برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها گرفته نشده است.

//

به گزارش روز شنبه پیارم به نقل از جام نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، ۶۰ لیتر سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی مانند ماه های گذشته و بدون هیچ گونه تغییری، ساعت ۲۴ امشب در کارت های هوشمند سوخت واریز خواهد شد و تصمیمی هم برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها گرفته نشده است.

 

بر پایه اطلاعات ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، در مردادماه ۶۰ لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی و ۲۵ لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت‌ها با نرخ نیمه یارانه ای هر لیتر ۴۰۰ تومان واریز می شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه ماه گذشته واریز خواهد شد.

 

در مرداد ماه همچنین ۵۰۰ لیتر بنزین با نرخ آزاد هر لیتر ۷۰۰ تومان در کارت های سوخت خودروها واریز می شود که در صورت اتمام سهمیه ۴۰۰ تومانی قابل استفاده خواهد بود

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1162

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.