۱۰ زمین لرزه بزرگ دیگر از بعد از ظهر شنبه تا دقایق پایانی این روز بشاگرد در بخش شرقی هرمزگان را لرزاند تا این شهرستان یک هفته کامل را هر روز بین ۲۰ تا ۳۰ زمین‌لرزه تجربه کرده باشد.   به گزارش خبرنگار فارس از بندرعباس زمین‌لرزه ۶٫۲ ریشتری ساعت ۶:۳۸ دقیقه روز شنبه برابر ...

۱۰ زمین لرزه بزرگ دیگر از بعد از ظهر شنبه تا دقایق پایانی این روز بشاگرد در بخش شرقی هرمزگان را لرزاند تا این شهرستان یک هفته کامل را هر روز بین ۲۰ تا ۳۰ زمین‌لرزه تجربه کرده باشد.

خبرگزاری فارس: 10 لرزه‌ دیگر بر جان بشاگرد / لرزه‌ها تمامی ندارد

 

به گزارش خبرنگار فارس از بندرعباس زمین‌لرزه ۶٫۲ ریشتری ساعت ۶:۳۸ دقیقه روز شنبه برابر با ۱۹ اردیبهشت‌ ماه جاری بابی شد تا با گذشت بیش از یک هفته و با وارد شدن به روز ۲۹ همین ماه کماکان شهرستان کوهستانی بشاگرد بلرزد و خواب بر چشمان ساکنان این دیار نیاید.

هرچند که طی یک هفته مذکور تاکنون تنها یک کودک دو ساله در این راستا جان باخته و همچنین ۱۷ نفر نیز در همان روز نخست وقوع زمین‌لرزه‌ها مصدوم شده‌اند، اما تداوم زمین‌لرزه‌ها مردم این منطقه را در بعد روانی و روحی با مشکلاتی روبرو و به نوعی آرامش را از آنها گرفته است.

حضور مستمر و به هنگام تیم‌های امداد و نجات و مسئولان رده‌بالای هرمزگانی سبب شده است که تمامی امور در این شهرستان با وجود قطع نشدن لرزه‌ها تحت کنترل درآید و خدمات خوبی به مردم آسیب دیده طی روزهای گذشته ارائه شود.

طی روز شنبه ۲۸ اردیبهشت نیز پس از وقوع دو زمین‌لرزه ۵٫۷ و ۵٫۵ ریشتری در حدود ساعت ۱۴ و ۱۵، لرزه‌ها دوباره آغاز به نحوی که تا ساعت مخابره این خبر علاوه بر این دو زمین‌لرزه منطقه بشاگرد هشت بار دیگر نیز با زمین‌لرزه‌هایی با بزرگی ۴٫۵، ۳٫۳ دو مورد، ۳٫۶ سه مورد، ۴٫۱، ۳٫۵ ریشتر به خود لرزیده است.

استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران کل این استان طی روز شنبه در این شهرستان حضوری میدانی داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4125

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.