نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه هر چه اتحاد بین اصولگرایان بیشتر باشد، احتمال موفقیت آنها بیشتر است، گفت: ولایتی در نظرسنجی‌ها رأی کمتری نسبت به قالیباف دارد و بهتر است با وفای به عهد خود به نفع قالیباف کناره‌گیری کند.   به گزارش پیارم به نقل از فارس ,جواد کریمی‌قدوسی امروز در گفت‌وگو ...

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه هر چه اتحاد بین اصولگرایان بیشتر باشد، احتمال موفقیت آنها بیشتر است، گفت: ولایتی در نظرسنجی‌ها رأی کمتری نسبت به قالیباف دارد و بهتر است با وفای به عهد خود به نفع قالیباف کناره‌گیری کند.

خبرگزاری فارس: 1 + 2 به تعهدات خود پایبند باشد/ اتحاد اصولگرایان موفقیت آنها را بیشتر می‌کند

 

به گزارش پیارم به نقل از فارس ,جواد کریمی‌قدوسی امروز در گفت‌وگو  در مشهد ضمن حمایت و قدردانی از کناره‌گیری حدادعادل به نفع اصولگرایان اظهار داشت: حدادعادل با توجه به حضور خوبش در رسانه‌ها و داشتن مواضع خوبی برای رقابت، بازهم صلاح را بر کناره‌گیری دانسته و آراء خود را به نفع اصولگرایان افزود.

کریمی‌قدوسی ادامه داد: با توجه به اینکه در کشور ما انتخابات حزبی برگزار نمی‌شود، بودن چند کاندیدا در یک جبهه سبب پخش شدن آراء و در نهایت آمار پایین کاندیدا می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: هرچقدر اتحاد بین کاندیداهای اصولگرایان بیشتر باشد، احتمال موفقیت آنها نیز بیشتر است.

کاندیداهای اصولگرا با هماهنگی از پخش شدن آراء جلوگیری کنند

وی تصریح کرد: کاندیداهای اصولگرا هم باید با دقت هرچه سریع‌تر در جهت رسیدن به یک هماهنگی و کناره‌رفتن به نفع اصولگرایان بتوانند از پخش شدن آراء جلوگیری کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعهدی که اعضای ۱+۲ با یکدیگر داشتند و قرار شد هرکدام رأی کمتری در نظرسنجی‌ها داشته باشد، به نفع دیگری کنار برود، افزود: ظاهراً ولایتی در نظرسنجی‌ها رأی کمتری نسبت به قالیباف دارد و بهتر است هرچه سریع‌تر با وفای به عهد خود به نفع قالیباف کناره‌گیری کند.

کریمی‌قدوسی یادآور شد: دیگر کاندیدای اصولگرا محسن رضایی است که هم باید با توجه به آمار نظرسنجی‌ها و شواهد عینی اگر به موفقیت در انتخابات اطمینان ندارد به نفع اصولگرایان کنار برود.

ماندن دو نفر از کاندیدای اصولگرایان مقبول‌تر از ۴ نفر است

وی با اشاره به اینکه ماندن دو نفر از کاندیدای اصولگرایان مقبول‌تر از ۴ نفر است، اذعان داشت: در این صورت اگر انتخابات به دور دوم هم کشیده شود؛ بی‌شک شانس موفقیت اصولگرایان بیشتر خواهد بود.

کریمی‌قدوسی در پایان با اشاره به این موضوع که شرکت مردم در انتخابات نشانگر قدرت نظام و انقلاب است، تأکید کرد: بی‌شک می‌توان گفت که هر رأی مردم تیری است که بر قلب استکبار و دشمنان قسم خورده انقلاب به‌ویژه آمریکا می‌نشیند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4737

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.