موج جدید اعتراضات در نیویورک/ پلیس‌های قاتل را زندانی کنید! معترضان به نژادپرستی و خشونت نیروهای پلیس آمریکا، سه‌شنبه شب با بی‌توجهی به درخواست شهردار نیویورک، بار دیگر به خیابان‌های این شهر سرازیر شدند. به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا فارس نوشت: هزاران نفر از معترضان به اقدامات خشونت‌بار و نژادپرستانه پلیس آمریکا ...

موج جدید اعتراضات در نیویورک/ پلیس‌های قاتل را زندانی کنید!

موج جدید اعتراضات در نیویورک/ پلیس‌های قاتل را زندانی کنید!

معترضان به نژادپرستی و خشونت نیروهای پلیس آمریکا، سه‌شنبه شب با بی‌توجهی به درخواست شهردار نیویورک، بار دیگر به خیابان‌های این شهر سرازیر شدند.

به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا فارس نوشت: هزاران نفر از معترضان به اقدامات خشونت‌بار و نژادپرستانه پلیس آمریکا سه‌شنبه در تظاهرات شرکت کردند. این در حالی است که «بیل دی بلاسیو» شهردار نیویورک روز دوشنبه به بهانه کشته شدن دو افسر پلیس «بروکلین»، خواستار توقف اعتراضات و «اتحاد در شهر» شده بود. با این وجود، معترضان که می‌گوید شهردار باید به دلیل حوادث اخیر از سمت خود کناره‌گیری کند، بار دیگر به خیابان‌های نیویورک آمدند و خواستار تغییر در رفتار نیروهای پلیس شدند.

در جریان تظاهرات روز سه‌شنبه باز هم شعارهایی چون «جان سیاه‌پوستان ارزش دارد»، «تروریسم پلیس‌های نژادپرست را متوقف کنید»،‌ «پلیس‌های قاتل را زندانی کنید» بر روی پارچه‌نوشته‌های معترضین به چشم می‌خورد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24929

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.