رئیس جمهور که از صبح امروز وارد استان گلستان شده تا دقایقی دیگر در مصلی گرگان به دیدار نخبگان و دانشگاهیان خواهد رفت. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از گلستان ما از ساعت اولیه صبح امروز سه شنبه ۱۱ آذر مامورین راهور ناجا با حضور در همه مسیرهای منتهی به میدان شهرداری و میدان ...

رئیس جمهور که از صبح امروز وارد استان گلستان شده تا دقایقی دیگر در مصلی گرگان به دیدار نخبگان و دانشگاهیان خواهد رفت.

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از گلستان ما از ساعت اولیه صبح امروز سه شنبه ۱۱ آذر مامورین راهور ناجا با حضور در همه مسیرهای منتهی به میدان شهرداری و میدان ولیعصر و… محدودیت ترافیکی اعمال کردند و تنها اتوبوس های شرکت واحد حق تردد دارند .

** شنیده می شود در روستای محمد آباد گرگان که در مسیر حرکت کاروان تدبیر و امید قرار دارد ، بناست مردم این روستا استقبال گرمی را از دکتر روحانی بعمل آورند .

** از ساعت ۷:۱۵ بسیاری از مردم به دلیل محدودیت ترافیکی اعمال شده با پای پیاده به سمت محل کار خود در حرکت هستند .

** صبح امروز دانش آموزان مقاطع مختلف که مدارس آنان در محدود اعمال شده طرح ترافیک قرار داشت با مشکل عبور سرویس روبرو شده و بقیه مسیر را پیاده طی می کنند .

** از حدود ساعت ۸ صبح ، توده  پرفشاری را که کارشناسان هواشناسی خبر از ورود آن به استان گلستان از صبح سه شنبه را می دادند ، در حال خودنمایی در آسمان زیبای گرگان و گلستان است و قطعا شکوه و گرمای خاصی به استقبال از رئیس جمهور خواهد بخشید .

**  جمعیت زیادی از مردم برای استفاده از اتوبوس ها در ایستگاه صف کشیده اند و ترافیک سنگینی در محدوده کمربندی ترمینال گرگان روی داده و مردم برای عبور از این مسیر با مشکل روبرو هستند .

** ساعت ۸:۱۵ صبح کاروان استقبال شهرستان آزادشهر در قالب حدود ۳۰ دستگاه مینی بوس برای شرکت در مراسم استقبال و دیدار عمومی رئیس جمهور به سمت گرگان حرکت کرده است که گویا همه ظرفیت خودروهای کاروان کامل نیست.

** ساعت ۸:۳۰ صبح کاروان استقبال شهرستان گنبد در قالب حدود ۴ دستگاه اتوبوس و حدود ۳۵ دستگاه مینی بوس برای شرکت در مراسم استقبال و دیدار عمومی رئیس جمهور به سمت گرگان حرکت کرده است .

** ماشین های ادارات مختلف شهرهای سراسر استان هم به صورت جداگانه و با به همراه داشتن تعدادی از رؤسا ، کارمندان و مشتریان خود در حال حرکت به سمت گرگان هستند .

** نیروهای ارتش با نظم خاصی در خیابان پاسداران مستقر شده اند . خیابان پاسداران به وسیله اتوبوس های شرکت واحد بسته شده است .

** قرار بود هواپیمای رئیس جمهور ساعت ۸ وارد فرودگاه شود که به علت شرایط بد جوی با ۴۵ دقیقه تاخیر ساعت ۸:۴۵ دقیقه این کار انجام می شود .  و شنیده ای هم وجود دارد که هواپمای حامل دکتر روحانی ساعت ۹:۳۰ در فرودگاه گرگان به زمین می نشیند .

** در مسیر حرکت رئیس جمهور از ترمینال تا ورزشگاه آزادی به جز نانوایی ها و بانک ها، به دلایل امنیتی اجازه بازگشایی به هیچ یک از مغازه ها داده نمی شد . البته به تعداد انگشتان دو دست مغازه های بودند که از بازگشایی آن ها جلوگیری نشده بود .

** هر یک از خودروهایی که از شب گذشته در مسیر حرکت کاروان تدبیر و امید پارک شده بود توسط جرثقیل به خارج از این محدود انتقال داده می شود .

** از زمزمه های مردم حاضر در کاروان های اعزامی از شهرستان ها این گونه به گوش می رسد که اغلب آنان با دل خوش به استقبال نمی آیند و امیدی هم به دادن نامه و گرفتن پاسخ ندارند و می گویند : “این دولت دارد با شیب ملایم کار خودش را می کند .”

** جمعیت نسبت زیادی در حال حاضر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و همچنان بر تعداد آن ها افزوده می شود این در حالی است که از فرودگاه گرگان خبر می رسد که تا کنون (۹:۲۰) هواپیمایی حامل رئیس جمهور فرود نیامده است .

** ۹:۲۵ – در حال حاضر ” آهنگ وطنم ” از سالار عقیلی در ورزشگاه آزادی در حال پخش شدن است .

** جمعیتی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفره متشکل از اهالی زن و مرد و دانش آموزان در روستای محمد آباد و یک جمعیت ۴۰ تا ۵۰ جلوی فنی و حرفه ای در مسیر حرکت کاروان برای خوشامدگوی تجمع کرده اند .

** با تغییر مسیر کاروان دولت و حرکت از پشت روستای محمد آباد و عبور از بلوار تربیت (جاده زندان) ، جمعیت منتظر و علاقمند این روستا از دیدار و خوشامد گویی به رئیس جمهور محروم ماندند .

** شبکه سبز گلستان در حرکتی تامل بر انگیز در زمان ورود رئیس جمهور برای خوش آمدگویی به وی اقدام به پخش آهنگ “خوش آمدی” جمشید مقدم خواننده فراری غربی کرد.

** ۱۰:۴۵ – خیر مقدم گویی آیت الله نورمفیدی به رئیس جمهور و هیئت همراه در استادیوم آزادی گرگان و بیان اینکه رتبه ۳۰ اقتصاد گلستان در کشور ، گویای فقر و محرومیت پنهان مانده در زیر ظاهر سر سبز و خرم گلستان است .

** ۱۰:۵۵ – سخنرانی استاندار گلستان در حضور رئیس جمهور و هیئت همراه در استادیوم آزادی گرگان ، تاکید به موضوع پنبه ( طلای سفید ) به عنوان اولین مشکل مهم استان  .

** دانش آموزان پلاکارد به دستی که در مراسم استقبال و دیدار عمومی حضور داشتند بیانگر این نکته بود که آنان مفاد بخش نامه ارسالی از آموزش و پرورش را رعایت نکرده بودند .

** ترکیب عمده جمعیت حاضر در استادیوم آزادی گرگان ، نوجوانان ، جوانان ، دانش آموزان و دانشجویان و … هستند که در نوع خود قابل توجه است .

** ۱۱:۰۵ – آغاز سخنرانی دکتر روحانی رئیس جمهور محترم و بیان خاطره ای از حضور ۵۰ سال پیش خود در گرگان .

** تعبیر روحانی درباره دولت نهم و دهم پس از ۱۵ ماه از آغاز بکار دولت تدبیر و امید هم در نوع خود جالب توجه بود، با بیان اینکه ” دوران افراط و حاکمیت فضای امنیتی به پایان رسیده است “

** ضعف سیستم صوتی در قسمت های انتهایی استادیوم و عدم دریافت مناسب صدا باعث نارضایتی برخی حاضران و ترک استادیوم توسط عده ای از دانش آموزان شده است .

** ۱۵ قدم مهم در مسئله هسته ای / غنی سازی در خاک ایران خواهد بود

روحانی اضافه کرد: شما می بینید در طول ۱۵ ماه گذشته ، حداقل ۱۵ قدم بسیار مهم برای توافق در مسئله هسته ای با طرف مقابل، دو طرف برداشته ایم. امروز در نقطه ای هستیم که دنیا مسایل اساسی ما را در هسته ای پذیرفته و قبول کرده است.

رییس جمهوری تصریح کرد: دنیا امروز قبول دارد که در خاک ایران، غنی سازی انجام خواهد شد، دنیا امروز قبول دارد که در اراک راکتور آب سنگین خواهیم داشت، دنیا امروز قبول دارد که تحقیق و توسعه را ادامه خواهیم داد، دنیا امروز قبول دارد که فعالیتمان را در فردو ادامه خواهیم داد .

روحانی خاطر نشان کرد: دنیا قبول دارد که ایام پایان تحریم ظالمانه علیه ملت ایران است، ما برداشتن تحریم، پاره کردن زنجیرهای ظالمانه تحریم را حق مسلم ملت ایران می دانیم، همانطور که ادامه فناوری های پیشرفته و از جمله هسته ای را حق مسلم ملت ایران می دانیم.

رییس جمهوری تاکید کرد: ما این دو مسیر را با هم ادامه خواهیم داد، تردیدی نداشته باشید که ملت ایران پیروز صحنه خواهد بود، تردیدی نداشته باشید که سال آینده وضع ما از امسال بهتر خواهد بود.

روحانی دقایقی دیگر در مصلی گرگان به دیدار نخبگان و دانشگاهیان می رود

حجت‌الاسلام حسن روحانی پس از سخنرانی در میان مردم گلستان در ورزشگاه آزادی گرگان دومین برنامه سفر گلستان را به دیدار با فرهنگیان، دانشگاهیان و نخبگان اختصاص داده است.

در این دیدار خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ائمه جمعه و مسئولان اجرایی استان، دانشگاهیان و حوزویان حضور دارند.

دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، صنعتگران، تجار و سرمایه‌گذاران و علمای شیعه و سنی گلستان از برنامه‌های اصلی سفر روحانی به استان است.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=22646

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.