حاجی آباد- آقای سالاری رئیس اداره آموزش و پرورش گفت:به منظور راهنمایی و انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور ، پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۱ در حاجی آباد دایر می شود . به گزارش پیارم حاجی آباد، سالاری به منظور راهنمایی و انتخاب رشته ...

حاجی آباد- آقای سالاری رئیس اداره آموزش و پرورش گفت:به منظور راهنمایی و انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور ، پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۱ در حاجی آباد دایر می شود .

به گزارش پیارم حاجی آباد، سالاری به منظور راهنمایی و انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور ، پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۱ در حاجی آباد دایر می شود . فعالیت این پایگاهها بعد از اعلام نتایج آزمون سراسری از سوی سازمان سنجش ، زیر نظر معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آغاز می شود . تمامی تمهیدات برای ارائه خدمات مناسب به داوطلبان و اولیاء آنها اندیشیده شده و پایگاه انتخاب رشته آماده خدمات رسانی به داوطلبان خواهد بود . همچنین ساعت کار این پایگاه در ارائه خدمات متعاقبا از طریق سایت آموزش و پرورش اعلام می شود .

آدرس مراجعه : اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1225

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.