خبرگزاری پیارم: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرده‌اند که پاسخ امروز نیروهای مقاومت به حملات اسرائیل، منجر به وارد آمدن آسیب به ۳ ساختمان و مجروح شدن ۶ اسرائیلی، شده است. به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، نیروهای مقاومت فلسطین در روز چهارم از درگیری با صهیونیست‌ها، حداقل ۴۰ راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک ...

خبرگزاری پیارم: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرده‌اند که پاسخ امروز نیروهای مقاومت به حملات اسرائیل، منجر به وارد آمدن آسیب به ۳ ساختمان و مجروح شدن ۶ اسرائیلی، شده است.

خبرگزاری فارس: پاسخ قاطع مقاومت در روزچهارم جنگ/شلیک 40راکت و زخمی شدن 6صهیونیست

به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، نیروهای مقاومت فلسطین در روز چهارم از درگیری با صهیونیست‌ها، حداقل ۴۰ راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده‌اند.

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده‌اند که بر اثر این حملات، ۶ اسرائیلی که ۳ نفر آن‌ها نظامی هستند، زخمی شده‌اند.

۳ ساختمان نیز در اسرائیل بر اثر حملات موشکی مقاومت، آسیب دیده است.

نیروهای مقاومت در ۴ روز گذشته در پاسخ به حملات هوایی رژیم‌صهیونیستی بیش از ۸۰۰ موشک و راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده‌اند. تاکنون بر اثر این حملات ۴ اسرائیلی کشته و نزدیک به ۹۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند. این حملات در پاسخ به حملات گسترده رژیم‌صهیونیستی به غزه انجام گرفته است.

اسرائیل اعلام کرده که در چند روز گذشته ۸۴۰ نقطه را هدف قرار است که در این حملات حداقل ۳۹ فلسطینی شهید و بیش از ۳۴۰ نفر نیز زخمی شده‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2315

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.