تعیین زمان آغاز طرح ضیافت رمضان از ۱۴ تیر ماه و توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب پنج هزار تومان در هرمزگان از مهمترین مباحث طرح شده در نشست ستاد تنظیم بازار این استان است.   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان با بیان اینکه هماهنگی ...

تعیین زمان آغاز طرح ضیافت رمضان از ۱۴ تیر ماه و توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب پنج هزار تومان در هرمزگان از مهمترین مباحث طرح شده در نشست ستاد تنظیم بازار این استان است.

خبرگزاری فارس: آغاز طرح ضیافت رمضان از 14 تیرماه در هرمزگان/ توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب 5 هزار تومان

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان با بیان اینکه هماهنگی و همگرایی متولیان ستاد تنظیم بازار و مدیریت این بخش موجب ثبات و آرامش در بازار شده است، افزود: این هماهنگی نشان می‌دهد با مدیریت صحیح و نظارت بر پروسه تولید، توزیع و مصرف، بسیاری از مشکلات رفع و جلوی فرصت طلبی‌های برخی عوامل سودجو گرفته می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خروجی فعالیت‌های ستاد تنظیم بازار که موجب بازدهی مناسب می‌شود تمرکز جدی بر مدیریت توزیع است، بیان داشت: اگر این بخش به خوبی نقش خود را ایفا نکند حاصل همه کارها تحت شعاع قرار خواهد گرفت.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: قطعا این روند و هماهنگی در اجرا موجب ایجاد ثبات در بازار و آرامش خاطر شهروندان شده است.

عزیزی همچنین تامین «مایحتاج عمومی و ذخیره همه کالاهای اساسی به میزان لازم» در آستانه ماه مبارک رمضان را نتیجه «پیش بینی مدبرانه ستاد تنظیم بازار» دانست و خاطرنشان کرد: در این میان فعالیت نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا و همچنین توزیع در مراکز پیش‌بینی شده این اطمینان را ایجاد کرده است که هیچ گونه کمبودی در بازار نخواهیم داشت و با قیمت‌های مصوب کالاهای اساسی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در قالب فروش طرح ضیافت خبر داد و گفت: در این نمایشگاه‌ها که در سراسر استان از چهاردهم تیر ماه آغاز خواهد شد اولویت با توزیع کالاهای اساسی است که طی آن کالاهای اساسی نظیر برنج هندی، حبوبات، شکر، روغن نباتی و همچنین گوشت مرغ و گوشت قرمز به میزان لازم با قیمت مصوب توزیع می‌شود.

عبدالمجید عبدلی‌زاده بیان داشت: در سه ماهه امسال همچنین ۵ هزار و هفت مورد بازرسی از واحدهای صنفی به عمل آمده که ۴ هزار و ۴۱۹ پرونده  نیز تشکیل شده است.

وی همچنین از پلمب ۱۵ واحد صنفی متخلف خبر داد و گفت: طرح بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان با انجام گشت‌های مشترک در ایام پیش رو و ماه مبارک رمضان تشدید خواهد شد و این روند طرح بازگشایی مدارس را نیز در بر خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: هم اکنون ذخیره کالاهای اساسی و سایر مایحتاج عمومی تامین است و هیچ نگرانی از کمبود هیچ کالایی نداریم.

*توزیع گوشت مرغ با قیمت پنج هزار تومان

دبیر ستاد تنظیم بازار استان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همچنین از توزیع مرغ گرم به قیمت پنج هزار تومان خبر داد و گفت: با کاهش ۲۰۰ تومانی، مرغ گرم به میزان لازم با قیمت مصوب پنج هزار تومان در استان توزیع می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5371

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.