پیارم- همزمان با اعلام رسمی شروع انتخابات :اولین نشست رسمی ستاد انتخابات شهرستان حاجی آباد در سال ۹۲برگزار شد. به گزارش پیارم، “بهرام پور اشرف” در این نشست با اشاره به به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در خرداد سال ۹۲، گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بزرگترین نماد تحقق ...

پیارم- همزمان با اعلام رسمی شروع انتخابات :اولین نشست رسمی ستاد انتخابات شهرستان حاجی آباد در سال ۹۲برگزار شد.

به گزارش پیارم، “بهرام پور اشرف” در این نشست با اشاره به به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در خرداد سال ۹۲، گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بزرگترین نماد تحقق شعار سال جاری”حماسه سیاسی” است .
فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان حاجی آباد با تاکید بر هماهنگی و همگرایی بین اعضای ستاد انتخابات شهرستان افزود: با توجه به تجربه لازم و کافی اعضای ستاد انتخابات شهرستان باید به گونه ای اقدام شود تا زمینه برگزاری انتخاباتی ایده آل در منطقه فراهم شود.
وی با تأکید بر آموزش دست اندرکاران برگزاری انتخابات، تصریح کرد: علاوه بر آموزش باید در ظرفیت های رایانه ای و خودروهای اداری موجود در شهرستان نیز بازنگری شود .
ارائه گزارشی از عملکرد کمیته‌ها در مرحله اول و اعلام نواقص و نیازها با تاکید بر برگزاری انتخاباتی منسجم و قوی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3530

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.