پیارم: معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: به منظور مدیریت بهتر چهارشنبه آخر سال برنامه‌های این شب به صورت «محله‌محور» برگزار شوند. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از گرگان، محمدعلی هروی ظهر امروز دهمین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی استان گلستان اظهار داشت: اکثر جمعیت حاضر در شب ...

پیارم: معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: به منظور مدیریت بهتر چهارشنبه آخر سال برنامه‌های این شب به صورت «محله‌محور» برگزار شوند.

خبرگزاری فارس: برنامه‌های چهارشنبه آخر سال «محله‌محور» برگزار شوند

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از گرگان، محمدعلی هروی ظهر امروز دهمین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی استان گلستان اظهار داشت: اکثر جمعیت حاضر در شب چهارشنبه آخر سال از روستاها به شهر می آیند و همین امر موجب ازدحام جمعیت می‌شود.

وی افزود: جلوگیری از ورود روستائیان به شهرها در شب چهارشنبه آخر سال نقش مهمی در مدیریت این شب و کنترل حوادث احتمالی دارد.

دهیاری‌ها چهارشنبه آخر سال مانع حضور جوانان روستائی در شهرها شوند

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گلستان خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ورود جوانان روستایی به شهرها در شب چهارشنبه آخر سال دهیاری‌ها باید تدابیر لازم را بیندیشند.

هروی ادامه داد: یکی از راه‌های جلوگیری از این حضور بی‌مورد و غیرضروری برگزاری برنامه‌های متنوع و شاد ویژه جوانان روستایی توسط دهیاری‌ها است.

به گفته وی، همراهی دهیاری‌ها با مسئولان انتظامی، بهداشتی و فرهنگی شهرستان ها موجب مدیریت بهتر این شب می‌شود.

برای کنترل و مدیریت چهارشنبه آخر سال جمعیت باید پراکنده شوند

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گلستان بیان داشت: لازمه کنترل حوادث چهارشنبه آخر سال و مدیریت آن تقسیم جمعیت و پراکنده شدن انها در نقاط مختلف است.

هروی تصریح کرد: با برگزاری برنامه‌های چهارشنبه آخر سال به صورت «محله‌محور» و برنامه‌های ویژه جوانان در روستاها می‌توان از تجمع جمعیت در یک نقطه جلوگیری کرد.

وی خاطرنشان کرد: شب چهارشنبه آخر سال در گرگان از «کارواش» به بعد شلوغ بوده و جمعیت زیادی در این مسیر تردد و تجمع می‌کنند.

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گلستان تاکید کرد: باید از حضور جمعیت در این نقطه جلوگیری شود تا هم حوادث احتمالی کاهش یابند و هم اینکه امدادرسانی فوری به حادثه‌دیدگان این شب میسر باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3220

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.