بندرعباس-مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: سال ۹۲ که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به نام حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی نامگذاری شده ، سالی حساس و سرنوشت ساز برای کشور و ملت ایران است. به گزارش ایرنا، سید شکرالله زندوی روز شنبه بااشاره به نامگذاری سال جاری به نام حماسه سیاسی، حماسی اقتصادی افزود: از لحاظ ...

بندرعباس-مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: سال ۹۲ که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به نام حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی نامگذاری شده ، سالی حساس و سرنوشت ساز برای کشور و ملت ایران است.

به گزارش ایرنا، سید شکرالله زندوی روز شنبه بااشاره به نامگذاری سال جاری به نام حماسه سیاسی، حماسی اقتصادی افزود: از لحاظ سیاسی ما با یک انتخابات سرنوشت ساز روبه رو هستیم و از آنجایی که انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می تواند برای مردم و کشور درعرصه داخلی و خارجی اهمیت فراوان و تاریخ ساز داشته باشد، حضور گسترده مردم خواب دشمن را پریشان و دوستان انقلاب را امیدوار خواهد کرد.

وی بیان داشت: امروز دشمن پس از تجربه راههای مختلف برای ضربه زدن به ایران اسلامی می خواهد از طریق فشارهای اقتصادی، ملت ایران را به زانو درآورد و این همان چیزی است که مقام معظم رهبری به طرق مختلف در آغاز سالهای ۸۷ به بعد بصورت های گوناگون مطرح و نسبت به آن تاکید ورزیدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: دشمن درحال ارزیابی سیاست های خود نسبت به ایران و این انقلاب عظیم و بی سابقه است و به فشارهای اقتصادی امیدوار است و اگر حضور مردم را در انتخابات آینده کمرنگ ببیند با احساس اینکه فشارهای اقتصادی بر مردم ایران تاثیرگذار بوده، فشارها را بیشتر و تحریم ها را گسترده تر خواهد کرد.

زندوی آگاهی از عملکرد گذشته و توانمندی کاندیدها درعرصه اجرایی را بزرگترین محک برای شناخت آنان عنوان کرد و اظهارداشت: کشور ما امروز نیازمند یک مجری توانمند، ولایتمدار و نیرویی است که اهل تعامل سازنده با دیگر گروه ها باشد و بتواند از همه ظرفیت های موجود کشور درعرصه مدیریتی با حفظ اصول بهره برداری و با مسائل، منطقی برخورد کند.

وی گفت: سال ۹۲ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده و با شناختی که رهبری از شرایط جهانی و مسائل داخلی دارند نامگذاری سالها، دارای هدف و برنامه هایی است که مردم و مسوولان باید نسبت به آن توجه جدی داشته باشند.

زندوی درپایان اظهارامیدواری کرد: امید است سال ۹۲، سال استفاده از ظرفیت های تولیدی و اقتصادی باشد تا مردمی که خالصانه و صادقانه در میدان های مختلف ایستادگی کرده اند مشکلاتشان مرتفع و زمینه های کار و تلاش و سازندگی برایشان فراهم شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3485

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.