بندرعباس- فرماندار بندرعباس گفت: افزون بر ۹ میلیون نفر از ۱۲میلیون مهمان نوروزی ورودی به هرمزگان در ایام تعطیلات دراین شهرستان پذیرایی و اسکان داده شدند. احمد مرادی پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: ۵۷۰ هزار نفر از آنان از سوی آموزش و پرورش و مابقی نیز در ۹ بوستان شهری و ...

بندرعباس- فرماندار بندرعباس گفت: افزون بر ۹ میلیون نفر از ۱۲میلیون مهمان نوروزی ورودی به هرمزگان در ایام تعطیلات دراین شهرستان پذیرایی و اسکان داده شدند.

احمد مرادی پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: ۵۷۰ هزار نفر از آنان از سوی آموزش و پرورش و مابقی نیز در ۹ بوستان شهری و بوستانهای ساحلی ولایت، دولت، غدیر یک و دو، دانشجو، کیش، لارک و اسکله شیلات (پشت شهر) ، همچنین محله سورو وهتل ها ومهمانپذیرها اسکان داده شدند.

این مقام مسول ابراز داشت: در ابتکاری تازه و در اجرای طرح کاشانه عده ای از مردم با مراجعه به ستاد استقبال شهرستان آمادگی خود را برای اجاره اتاق و واحد مسکونی اعلام و پس از تایید از مهمانان نوروزی پذیرایی کردند.

وی از تشکیل ستاد استقبال شهرستان با عضویت و حضور ۲۴ دستگاه اداری در میدان دفاع مقدس شهر بندرعباس بعنوان کاری کم نظیر در راستای خدمات رسانی کیفی به مهمانان نوروزی ورودی به این شهرستان (بعنوان مرکز استان هرمزگان) نام برد.

فرماندار بندرعباس خاطرنشان ساخت: اعضای این ستاد روزها به صورت میدانی از نقاط مختلف شهر بازدید و بعد از نماز مغرب و عشا با تشکیل جلسه کاری نسبت به رفع مشکلات تصمیم گیری و اقدام می کردند.

مرادی خدمات رسانی به مردم به ویژه مهمانان را افتخاری بزرگ برای مدیران دانست و گفت: ستاد استقبال از مهمانان نوروزی با حضور ۲۴نفر از مدیران شهرستان و ۲۰ خط تلفن ثابت درحال پاسخگویی است.

به گفته وی، عضویت و حضور این تعداد از مدیران در ستاد تسهیلات سفر شهرستان واقع در فرمانداری و همچنین میدان دفاع مقدس موجب شد تا هر گونه مشکل منعکس شده از سوی مهمانان نوروزی در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود.

وی دراین زمینه به پاکسازی شهر از وجود متکدیان و همچنین معتادان نام برد و گفت: در جایگاه های عرضه سوخت بنزین و گاز سی ان جی نیز همه نازل ها (بدون نازل معیوب) فعال بودند.

فرماندار بندرعباس در ادامه آمار تصادفات گزارش شده در حوزه ماموریتی این شهرستان را ۱۳۲فقره عنوان و اظهار کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد متوفیان ۳۲درصد، مصدومین چهار درصد و تصادفات نیز هفت درصد کاهش نشان می دهد.

فعالیت ستاد تسهیلات سفر بندرعباس مستقر در فرمانداری این شهرستان و همچنین میدان دفاع مقدس با عضویت و حضور ۲۴ نفر از مدیران دستگاههای عضو از ۲۹ اسفند ماه پارسال کار خود را شروع کرد که به گفته فرماندار تا بعد از ظهر جمعه ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3469

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.