بندرعباس- رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت:با پایان یافتن زمان ثبت نام کاندیداهای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مجموع هشت هزار و ۷۳۸ نفر برای شرکت در رقابت های انتخاباتی نام نویسی کردند. به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، گل محمد بامری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد ...

بندرعباس- رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت:با پایان یافتن زمان ثبت نام کاندیداهای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مجموع هشت هزار و ۷۳۸ نفر برای شرکت در رقابت های انتخاباتی نام نویسی کردند.

به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، گل محمد بامری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد هفت هزار و ۸۱۶نفر داوطلب حضور در شوراهای روستایی و ۹۴۰ نفر خواهان راه یابی به شوراهای شهری هستند.

ˈ از مجموع ثبت نام کنندگان سه هزار و ۶۹۸نفر به عنوان اعضای اصلی و ۲هزار و ۴۳۷نفر نیز به عنوان عضو علی البدل به شوراها راه می یابندˈ.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان ادامه داد:جوان ترین فرد ثبت نام کننده ۲۵ساله و مسن ترین آنها ۸۰ساله بوده اند و تعداد داوطلبان نیز در مجموع ۴۰درصد بیش از دوره گذشته بوده است.

بامری اضافه کرد:بیشترین افزایش در شهرستان سیریک با ۹۷ درصد و کمترین افزایش نیز مربوط به شهرستان حاجی آباد با هفت درصد بوده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3696

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.