حاجی آباد- رییس ستاد انتخابات شهرستان حاجی‌آباد گفت: با پایان ثبت‌نام چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در کشور در مجموع ۷۰۶ نفر در مناطق شهری و روستایی شهرستان حاجی‌آباد برای این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند. به گزارش پیارم، بهرام پوراشرف صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم ...

حاجی آباد- رییس ستاد انتخابات شهرستان حاجی‌آباد گفت: با پایان ثبت‌نام چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در کشور در مجموع ۷۰۶ نفر در مناطق شهری و روستایی شهرستان حاجی‌آباد برای این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش پیارم، بهرام پوراشرف صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم از نام‌نویسی در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: از این تعداد ۲۰۳ نفر آنها داوطلب عضویت در شوراهای روستاهای بخش مرکزی، ۱۹۳ نفر داوطلب عضویت در شوراهای روستاهای بخش فارغان، ۲۴۵ نفر داوطلب عضویت در شوراهای روستاهای بخش احمدی و ۳۴ نفر داوطلب عضویت در شورای شهر حاجی آباد، ۱۳ نفر داوطلب عضویت در شورای شهر سرگز و ۱۷ نفر داوطلب عضویت در شورای شهر فارغان هستند.

وی افزود: در مجموع در مناطق شهری ۶۵ نفر و در مناطق روستایی بالغ بر ۶۴۱ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

پور اشرف ادامه داد: بر اساس آمارهای موجود در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان حاجی آباد تعداد ۶۷۰ نفر مرد و ۳۶ نفر زن داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان شدند.

فرماندار حاجی‌آباد بیان داشت: جوانترین نامزد ثبت‌نام شده ۲۵ سال و مسن‌ترین آنها ۷۱ سال سن دارند.

پوراشرف خاطرنشان کرد: از دوم اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز سوابق داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی در مراجع قانونی بررسی می‌شود و پس از تایید هیئت‌های اجرایی و نظارت و بررسی شکایات در ۱۴ خرداد ماه اسامی نامزدهای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا منتشر می‌شود.

چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان حاجی‌آباد در سه حوزه شهری و ۱۰۳ حوزه روستایی در ۲۴ خرداد سال جاری همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3700

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.