بندرعباس- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و ۷۸۰ کیلوگرم تریاک در این شهرستان در۴۸ ساعت گذشته خبر داد و گفت: کشف این محموله مواد مخدر به دنبال اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان صورت گرفته است.   به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ ˈاحمد دادستانیˈ روز چهارشنبه در تشریح ...

بندرعباس- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و ۷۸۰ کیلوگرم تریاک در این شهرستان در۴۸ ساعت گذشته خبر داد و گفت: کشف این محموله مواد مخدر به دنبال اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان صورت گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ ˈاحمد دادستانیˈ روز چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی بندرعباس با انجام طرحهای مذکور و تلاش های شبانه روزی از جابه جایی یک محموله مواد مخدر در مسیرهای فرعی و کوهستانی شهرستان مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ دادستانی تصریح کرد: ماموران با انجام گشت های هدفمند و شبانه روزی موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو وانت نیسان شدند که در بازرسی از آن مقدار یک تن و ۷۸۰ کیلو گرم تریاک کشف کردند.

وی تصریح کرد: محموله مواد مخدر کشف شده به همراه خودرو توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان منتقل شده است.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از شهروندان خواست تا ضمن افزایش تعامل با پلیس، نیروی انتظامی را در ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با سوداگران مرگ یاری کنند. ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3460

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.