حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد در سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا از ثبت نام بیش از ۷۰ نفر در شهرستان حاجی آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار هرمز ، بهرام پور اشرف در حاشیه بازدید از دفاتر ثبت نام مستقر در فرمانداری اظهار داشت: در سومین روز ...

حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد در سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا از ثبت نام بیش از ۷۰ نفر در شهرستان حاجی آباد خبر داد.

alt

به گزارش خبرنگار هرمز ، بهرام پور اشرف در حاشیه بازدید از دفاتر ثبت نام مستقر در فرمانداری اظهار داشت: در سومین روز از ثبت‌نام داوطلبان شوراها، ۷۲ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد۷۱ نفر مرد و ۱نفر زن می باشند.
وی با اشاره به نقش و جایگاه  شوراها در سطح شهر و روستاها افزود: شورای اسلامی شهر و روستا یکی از نمادهای مهم مردم‌سالاری دینی و مشارکت مردمی و واگذاری قدرت و مسئولیت‌های شهری و روستایی به مردم است که جلوه‌ای از مدیریت مردم را نشان می‌دهد.
فرماندار حاجی آباد با تاکید بر اهمیت انتخابات شوراها بیان داشت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  بسیار مهم و تاثیرگذاری است و این فرصت نباید از مردم دریغ شود تا منتخبان بتوانند در سایه حمایت های مردمی به مسائل شهری و روستایی سامان دهند .
وی افزود: انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی در حوزه شهرستان حاجی آباد درسه شهر حاجی آباد، فارغان و سرگز و سه بخش مرکزی ،فارغان و احمدی برگزار می شود و با تلاش همه دست اندرکاران، ملت بصیر ایران همانند گذشته از انقلاب، نظام و ولایت فقیه پشتیبانی نموده و بار دیگر با حضور گسترده در انتخابات توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3596

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.