دقت و تیزهوشی یکی از مأموران تعاونی‌‌های کنترل بلیط در اسکله مسافری قشم سبب شد دو زن که حامل اسکناس‌های تقلبی بودند، توسط ماموران دستگیر شوند. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از هرمزگان، در پی وصول اخباری مبنی بر کشف مقادیری قابل توجه اسکناس و تراول تقلبی در اسکله مسافری قشم که ...

دقت و تیزهوشی یکی از مأموران تعاونی‌‌های کنترل بلیط در اسکله مسافری قشم سبب شد دو زن که حامل اسکناس‌های تقلبی بودند، توسط ماموران دستگیر شوند.

خبرگزاری فارس: از جعل بلیط‌ 7 هزار تومانی تا حمل چک پول تقلبی

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از هرمزگان، در پی وصول اخباری مبنی بر کشف مقادیری قابل توجه اسکناس و تراول تقلبی در اسکله مسافری قشم که این روزها به دلیل تعطیلات به میزان قابل توجهی زیر بار ترافیک است، خبرنگار فارس در بندرعباس به سراغ محمد دل‌آرا دژبان شرکت تعاونی‌ قایق‌داران قشم که موفق به شناسایی حاملان اسکناس‌های تقلبی شده بود، رفته است.

وی در گفت‌وگو با فارس می‌گوید: روز پنجم فروردین ماه جاری هنگام کنترل بلیط‌های دو خانم مذکور متوجه شدم که رنگ بلیط‌های آن‌ها که در روز سوم فروردین صادر شده بود با بلیط‌های اصلی و مرسوم تفاوت دارد و از همین رو با دعوت از آنها برای نشستن در سالن انتظار در پی مطابقت بلیط‌ها با بلیط‌های اصلی برآمدم و مشخص شد که بلیط‌ها کپی و توسط دستگاه پرینت تهیه شده است.

دل‌آرا ادامه داد: در پی روشن شدن این مسئله این دو خانم را که بعدا مشخص شد ساکن استان کرمان هستند، در راستای توضیح به بخش مربوطه در اسکله انتقال دادند که مشخص شد این دو شخص علاوه بر دو بلیط تقلبی دیگر، مقادیری اسکناس تقبلی در سایز‌های هزار تومانی تا ده‌ هزار تومانی را نیز به همراه دارند.

وی گفت: همچنین همراه این دو شخص علاوه بر اسکناس، تعدادی چک پول ۵۰ هزار تومانی تقلبی نیز کشف شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3384

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.