پیارم: مدرس بین المللی کنفدارسیون فوتبال آسیا درباره اتفاقات اخیر فوتبال استان مازندران گفت: مسئولان ورزش کشور باید در یک برنامه پنج ساله به مرور زمان بحث عدم بهره‌گیری از بازنشستگان را بازگو کنند.   وی با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان کشور در مورد بحث بازنشستگی بهروان افزود: ظاهرا مثل اینکه فقط بهروان ...

پیارم: مدرس بین المللی کنفدارسیون فوتبال آسیا درباره اتفاقات اخیر فوتبال استان مازندران گفت: مسئولان ورزش کشور باید در یک برنامه پنج ساله به مرور زمان بحث عدم بهره‌گیری از بازنشستگان را بازگو کنند.

خبرگزاری فارس: بازنشستگی مدیران در یک برنامه 5 ساله انجام گیرد

 

وی با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان کشور در مورد بحث بازنشستگی بهروان افزود: ظاهرا مثل اینکه فقط بهروان در ورزش کشور بازنشسته است و حق فعالیت ورزشی ندارد و هزاران مدیر بازنشسته دیگر از این مسئله معاف هستند.

مدرس بین المللی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در ورزش استان کمتر مدیری دیده شد که ظرفیت مدیریتی بهروان داشته باشد اما مدیرکل ورزش و جوانان استان به جای حمایت از ایشان به دنبال ابطال مجمع فوتبال استان و حذف بهروان است.

کارشناس فوتبال مازندران ابراز داشت: بهروان یک مدیر آسیایی است و در حال حاضر عضو هیئت رئیسه IFC و از سرمایه‌های فوتبال کشور محسوب می‌شود که نباید به همین راحتی این مدیر را از دست دهیم.

قزلسفلو در ادامه یادآور شد:  مدیران ورزش دیگر استان‌ها خواهان مدیران همچون بهروان هستند اما مدیران ورزش ما از داشتن مدیری چون بهروان برای حذف وی چه کارها که نمی‌کنند.

وی با توصیه به مدیر ارشد ورزش مازندران درباره بهروان گفت: مطمئنا با حذف بهروان پیکره فوتبال استان در آینده ضربه سختی خواهد خورد و هیچ کاری به جز پشیمانی برای مدیریت ورزش استان نمی‌ماند.

مدرس بین المللی فوتبال مازندران در ادامه تصریح کرد: شرایط فعلی فوتبال استان به هیچ عنوان مناسب نیست و حذف بهروان یک نمره منفی برای مسئولان ورزش استان به ویژه فوتبال مازندران است.

وی با اشاره به اینکه فوتبال مازندران از بهترین‌های فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود، اظهار داشت: در تمامی رده‌های فوتبال کشور به غیر از لیگ برتر بزرگسالان مازندران نماینده ندارد.

قزلسفلو  با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان باید برای بقا و حضور بهروان در راس فوتبال استان برنامه و راهکار داشته باشد، افزود: اگر فردی به جای بهروان در راس فوتبال استان قرار گیرد حداقل ۱۵ سال طول خواهد کشید تا بهروان شود.

کارشناس فوتبال مازندران تصریح کرد: حضور بهروان در فدراسیون فوتبال برای هیئت استان غنیمت بوده اما اگر ایشان نباشند به طور حتم  مشکلات فوتبال استان در فدراسیون افزوده می‌شود..

وی با اشاره به قانونمندی مجمع انتخابات فوتبال مازندران افزود: اگر منع قانون بازنشستگی برای کشور ابلاغ شده چرا مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان برگزار شد و از اعضا رای‌گیری صورت گرفت.

قزلسفلو در پایان افزود: مجمع انتخابات با حضور اعضا مجمع برگزار شد و بهروان با قاطعیت رای اعضا مجمع را بدست آورد پس باید برای رای اعضا مجمع ارزش قائل بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3254

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.