فرماندار سیریک از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای رفع مشکل آب این شهرستان خبر داد. سعیدالله مبارکی پیش از ظهر امروز در سرشکی از روستاهای این شهرستان اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیرعامل آبفای روستایی استان و تاکیدات استاندار عملیات اجرایی تامین آب شرب و رفع مشکل آب شرب روستاهای ...

فرماندار سیریک از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای رفع مشکل آب این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 5 میلیارد تومان برای رفع مشکل آب شرب سیریک / 25 روستا با تانکر آبرسانی می‌شوند


سعیدالله مبارکی پیش از ظهر امروز در سرشکی از روستاهای این شهرستان اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیرعامل آبفای روستایی استان و تاکیدات استاندار عملیات اجرایی تامین آب شرب و رفع مشکل آب شرب روستاهای شهرستان سیریک و روستاهای بخش مرکزی میناب و بخش مرکزی شهرستان جاسک با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان آغاز شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت مخزن مجتمع سرا رود و توسعه شبکه آبرسانی روستاهای شهرستان سیریک، تفکیک تامین آب شرب ۱۱ روستای بخش مرکزی شهرستان میناب از سیریک و راه‌اندازی آب‌شیرین‌کن روستای بنجی برای تامین آب شرب روستاهای شهرستان جاسک و اختصاص یک دستگاه تانکر برای آبرسانی سیار به روستاهای سیریک که مشکل آب شرب دارند را از جمله این پروژه‌ها عنوان کرد.

فرماندار سیریک با بیان اینکه یکی از مسائلی که دین اسلام به آن اهمیت فراوان داده است خدمت به مردم، به ویژه خدمت به مومنان و صالحان است، اظهار داشت: از مجموعه تعالیم اسلامی و سیره اولیاء (ع) بعد از انجام واجبات برترین وسیله برای تقرب به خداوند متعال همواره خدمت به مردم است.

مبارکی اضافه کرد: در حال حاضر تعدادی از روستای شهرستان سیریک به نوعی با مشکل کم‌آبی مواجه هستند و تعداد ۲۵ روستا به وسیله تانکر آبرسانی می‌شوند که با راه‌اندازی این پروژه‌ها مشکل آب شرب شهرستان برطرف خواهد شد.

آب شرب مردم شهرستان سیریک از چاه‌های راونگ شهرستان میناب تامین می‌شود.

شهرستان سیریک با جمعیت ۴۳ هزار نفری در ۱۷۵ کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=14580

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.