نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در انتخابات ریاست جمهوری باید شخصی به عنوان کاندیدا مطرح شود که صلاحیت‌های لازم را دارا باشد و به معنای واقعی رجل سیاسی باشد. بهروز نعمتی نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت:  تایید صلاحیت‌های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان ...

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در انتخابات ریاست جمهوری باید شخصی به عنوان کاندیدا مطرح شود که صلاحیت‌های لازم را دارا باشد و به معنای واقعی رجل سیاسی باشد.

خبرگزاری فارس: فقط 4 نفر از کاندیداهای مطرح شده واقعا رجل سیاسی هستند

بهروز نعمتی نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت:  تایید صلاحیت‌های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان است و به عنوان یک نهاد تصمیم ساز و تصمیم‌گیر در کشور به شمار می‌آید .

وی ادامه داد: درست است که خیلی‌ها خودشان را به عنوان کاندیدا در انتخابات مطرح می‌کنند ولی با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری در این دروه انتخابات، شورای نگهبان رسالت سنگینی نسبت به دورهای قبل برعهده دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری باید شخصی به عنوان کاندیدا مطرح شود که صلاحیت‌های لازم را دارا باشد و به معنای واقعی رجل سیاسی باشد تا کشور دچار مشکلات سیاسی نشود  و من فکر میکنم در بین این همه  افرادی که مطرح هستند سه الی چهار نفر واجد این شرایط باشند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: فرد انتخاب شده برای ریاست دولت که چهار سال مدیریت کشور را برعهده دارد باید دغدغه نظام را داشته باشد و  در چارچوب نظام و قانون اساسی حرکت کند .

وی گفت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها موظف است دقت لازم را داشته باشد تا افرادی به عنوان کاندیدا موفق به راهیابی به رقابت‌های انتخابات شوند که از همه جهات شرایط ریاست جمهوری را داشته باشند؛ البته اطمینان داریم که در این دوره هم مانند ادوار گذشته شورای نگهبان به بهترین نحو اقدام خواهد کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3226

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.