مدیرکل زندان‌های هرمزگان از پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه زندان ۵۰۰ نفری رودان خبر داد. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از رودان واقع در شمال شرقی مرکز هرمزگان اکبر سلیمانی امروز در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان در جمع کارکنان اظهار داشت: برای بهبود وضعیت فعلی و ارتقا فعالیت‌ها، نیاز است که ...

مدیرکل زندان‌های هرمزگان از پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه زندان ۵۰۰ نفری رودان خبر داد.

خبرگزاری فارس: پیشرفت 30 درصدی پروژه زندان 500 نفری رودان

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از رودان واقع در شمال شرقی مرکز هرمزگان اکبر سلیمانی امروز در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان در جمع کارکنان اظهار داشت: برای بهبود وضعیت فعلی و ارتقا فعالیت‌ها، نیاز است که انضباط کاری و اداری سرلوحه کار کارکنان باشد.

وی با اشاره به اینکه انضباط اداری یکی از مهمترین اصول کاری است اضافه کرد: پیمودن مسیر پیشرفت و ارتقا جایگاه سازمانی با رعایت دقیق اصول و مقررات و همچنین اجرای دقیق قانون به دست می‌آید.

مدیر کل زندان‌های هرمزگان با بیان اینکه قانونمند بودن از فساد اداری جلوگیری می‌کند تصریح کرد: اخلاق معنوی و روحیه جهادی در کار از هرگونه آسیب و چالش جلوگیری می‌کند که کارکنان باید به این دو موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

سلیمانی همچنین بر ضرورت حفظ نظم و امنیت در زندان‌ها تاکید و گفت: تنها با گسترش و تامین نظم و امنیت است که می‌توان برنامه‌های اصلاحی و تربیتی را اجرا کرد.

وی در جمع مددجویان نیز حضور یافت و به بررسی و رفع مشکلات آنان پرداخت و خواستار حضور گسترده آنان در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی زندان شد.

مدیر کل زندان‌های هرمزگان عنوان کرد: همه تلاش کارکنان زندان‌ها برای بازگشت آبرومندانه مددجویان به جامعه است و باید از این فرصت نهایت استفاده را برد.

سلیمانی در ادامه از روند ساخت زندان ۵۰۰ نفری رودان هم بازدید کرد و گفت: برای ساخت این زندان ۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته و هم اکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

* لزوم تفکیک زندانیان و احترام به حقوق شهروندی

معاون اصلاح و تربیت زندان‌های استان که در این بازدید مدیر کل را همراهی می‌کرد بر اجرای دقیق برنامه‌های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر تاکید کرد.

عباس لقمانی گفت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مددجویان از بام تا شام و از بدو ورود تا آزادی تحت پوشش برنامه‌های اصلاحی و تربیتی قرار گیرند.

وی بر رعایت حقوق شهروندی در زندان‌ها تاکید کرد و افزود: باید با رعایت تمامی مسایل و توجه به فضای فیزیکی همه زندانیان طبقه بندی شوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3641

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.