پیارم: دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در مازندران گفت: ایران در راه مبارزه با مواد مخدر ۳ هزار و ۷۰۰ شهید و ۱۲ هزار مجروح تقدیم کرده است. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از بابل، علیرضا مرادی شامگاه چهارشنبه در همایش سراسری معتادان بهبود یافته که در سالن هلال احمر بابل برگزار شده بود اظهار داشت: مواد ...

پیارم: دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در مازندران گفت: ایران در راه مبارزه با مواد مخدر ۳ هزار و ۷۰۰ شهید و ۱۲ هزار مجروح تقدیم کرده است.

خبرگزاری فارس: ایران در راه مبارزه با مواد مخدر 3 هزار و 700 شهید داده است

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از بابل، علیرضا مرادی شامگاه چهارشنبه در همایش سراسری معتادان بهبود یافته که در سالن هلال احمر بابل برگزار شده بود اظهار داشت: مواد مخدر چهارمین تهدید برای جامعه بشری محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مواد مخدر بزرگ‌ترین قاچاق، بعد از قاچاق اسلحه در دنیا است، تصریح کرد: در جهان بیش از ۲۳۰ میلیون نفر آلوده به مواد مخدر وجود دارد.

مرادی بیان داشت: مافیای مواد مخدر زیر نظر استکبار جهانی، جوانان ما را مورد هدف قرار داده‌ است، دشمن شکست خورده، بعد از اینکه در جنگ داخلی و خارجی، ترور شخصیت‌ها و ایجاد احزاب مخالف نظام در کشور مایوس شد از حربه تهاجم فرهنگی و مواد مخدر استفاده کرده است.

وی تصریح کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر در کشور، گذشته از هزینه‌های سنگینی که متحمل شدیم حدود سه هزار و ۷۰۰ نفر از فرزندان برومند کشور در این راه به شهادت رسیده و ۱۲ هزار نفر نیز مجروح شدند.

مرادی با اشاره به اینکه ما برای داشتن جامعه‌ای بدون اعتیاد هزینه بالایی می‌کنیم، اذعان داشت: معتادان رها شده از دام اعتیاد، راه صحیح زندگی را آموختند و ثابت کردند که می‌توان از این بیماری خلاص شد.

این مسئول گفت: انقلاب متعلق به مردم است، خود مردم هزینه کردند و باید خودشان این انقلاب را حفظ کنند و در مقابل اعتیاد بایستند.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران اظهار داشت: بر اساس سیاست‌گذاری سازمان مبارزه با مواد مخدر کشور، این همایش که سال گذشته به صورت کشوری برگزار شد امسال به صورت استانی برگزار شد که بهشهر، ساری، آمل و بابل میزبان همایش مازندران بودند.

وی اظهار داشت: معتادان رهاشده از بیماری، بهبود یافته هستند و خانواد‌ه‌ها و مسئولان باید بدانند که اینها مثل گذشته نیستند و باید نگاه خود را تغییر داده و این افراد را از نظر اشتغال، مسکن، وام و دیگر نیازها مورد حمایت قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3251

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.