پیارم: استاندار هرمزگان گفت: اعتبار اختصاص داده شده صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی به استان در قالب طرح توسعه کشاورزی در سال‌جاری ۳۳۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال آن مصوب شده است. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، ابراهیم ...

پیارم: استاندار هرمزگان گفت: اعتبار اختصاص داده شده صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی به استان در قالب طرح توسعه کشاورزی در سال‌جاری ۳۳۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال آن مصوب شده است.

خبرگزاری فارس: تصویب 270 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی در هرمزگان

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، ابراهیم عزیزی در نشست هماهنگی بانک‌های استان پیرامون جذب اعتبارات سال ۹۱ صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی، با بیان اینکه بانک‌های استان باید تمام اعتبارات صندوق توسعه ملی را جذب کنند، اظهار داشت: اعتبار اختصاص داده شده صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی به استان در قالب طرح توسعه کشاورزی در سال‌جاری ۳۳۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال آن مصوب شده است.

وی افزود: بانک‌های استان موظف شده‌اند تا پایان سال باقیمانده اعتبارات را مصوب کنند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه اعتبارات اختصاص یافته فصل خوبی برای توسعه زیرساخت‌هاست، خاطرنشان کرد: پرداخت این تسهیلات به طرح‌های توجیهی، نه تنها حمایت از سرمایه، کار و تولید داخلی است بلکه زمینه ساز فرصت‌های شغلی بی شماری است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان تصریح کرد: حرکت و نگاه دولت به سمت حمایت و تقویت طرح‌های توسعه‌ای و تولیدات داخلی است و ما در این راستا باید به بهترین شکل ممکن از ظرفیت ایجاد شده بهره ببریم.

وی با اشاره مجدد بر حمایت از بخش خصوصی بر ضرورت تقویت واحدهای صنعتی، تولید و فرهنگ تولیدگرایی تاکید کرد و در این راستا خواستار ادامه روند همکاری بانک‌ها شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3312

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.