معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری از همکاری ۲۵ هزار نیروی انسانی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در این استان خبر داد. به گزارش پیارم به نقل از  فارس از یزدان جلالی امروز در گفت‎وگو  در شهرکرد اظهار کرد: در انتخابات امسال دو سیستم نظارتی بر روند انتخاباتی کشور نظارت ...
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری از همکاری ۲۵ هزار نیروی انسانی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: 25 هزار نفر برگزاری انتخابات چهارمحال و بختیاری را به عهده دارند

به گزارش پیارم به نقل از  فارس از یزدان جلالی امروز در گفت‎وگو  در شهرکرد اظهار کرد: در انتخابات امسال دو سیستم نظارتی بر روند انتخاباتی کشور نظارت خواهد داشت، انتخابات شورای شهر و روستا تحت نظارت مجلس شورای اسلامی و انتخابات ریاست جمهوری برعهده هیئت‌های نظارتی شورای نگهبان است.

وی از همکاری ۲۵ هزار نیروی انسانی در برگزاری این انتخابات خبر داد و گفت: با افزایش تعداد شعب رأی پیش‌بینی می‌شود ۲۵ هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در برگزاری هرچه بهتر انتخابات همکاری داشته باشند.

جلالی با اشاره به برخی از شرایط رأی دهندگان در انتخابات شورای شهر و روستا خاطرنشان کرد: رأی دهندگان در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر باید ساکن محل رأی خود باشند و به سن ۱۸ سال تمام رسیده باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هیچ محدودیتی در قانون برای مشارکت زنان برای داوطلب شدن در انتخابات شوراهای شهر و روستا وجود ندارد و این قشر از جامعه نیز می‌توانند پا به پای مردان در آبادانی شهر و روستای خود تلاش کنند.

جلالی از برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در یکی از حوزه‌های استان خبر داد و گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری تنها یک حوزه به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد، البته امکانات لازم در شهرهای شهرکرد، بن، سامان و بروجن فراهم شده است ولی هنوز کاملا مشخص نیست در کدام یک از این شهرستان‌ها انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود.

وی از شناسایی ۶۰۰ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن خبر داد و گفت: به نسبت انتخابات مجلس حدود ۳۳۰ شعبه اخذ رأی در این استان افزایش داشته است، بطوریکه در این انتخابات حدود ۹۷۱ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3644

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.