حاجی آباد-فرماندار حاجی آباد گفت: حدود ۲۱/۷ درصد اعتبارات طرح توسعه کشاورزی حاجی آباد در سال گذشته جذب شده است. به گزارش خبرنگار هرمز، بهرام پور اشرف در حاشیه نشست کارگروه طرح توسعه کشاورزی شهرستان حاجی آباد با اشاره به  ظرفیت مناسب حاجی آباد در بخش کشاورزی اظهار داشت: با حمایت از این طرح‌ها نه ...

حاجی آباد-فرماندار حاجی آباد گفت: حدود ۲۱/۷ درصد اعتبارات طرح توسعه کشاورزی حاجی آباد در سال گذشته جذب شده است.

alt

به گزارش خبرنگار هرمز، بهرام پور اشرف در حاشیه نشست کارگروه طرح توسعه کشاورزی شهرستان حاجی آباد با اشاره به  ظرفیت مناسب حاجی آباد در بخش کشاورزی اظهار داشت: با حمایت از این طرح‌ها نه تنها شاهد افزایش میزان اشتغال خواهیم بود، بلکه زمینه‌ای برای توسعه اقتصادی نیز فراهم می‌شود بنابر این باید از این ظرفیت در راستای پیشبرد توسعه شهرستان نهایت استفاده را کرد.
وی تصریح کرد: با اجرای طرح توسعه کشاورزی هم جوانان فارغ التحصیل رشته کشاورزی و هم جوانان بیکار در روستاها مشغول به کار می شوند.
وی در ادامه به بیان وضعیت تسهیلات پرداختی طرح توسعه کشاورزی شهرستان پرداخت و اظهار کرد: مجموع کل طرح‌های توسعه بخش کشاورزی در شهرستان۳۳۶ طرح  بوده که بالغ بر نود و دو میلیارد ریال به این طرح‌ها تخصیص داده شده است.
وی تصریح کرد: تعداد طرح‌های ذکر شده برای۱۰۸۹ نفر در سطح شهرستان اشتغال ایجاد کرده است.
پور اشرف افزود:    ۴۳  طرح در شهرستان حاجی آباد    بیست میلیاردو ۶۸۲میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند که پیش‌بینی اشتغال ۱۲۹ نفر برای این تعداد طرح شده است.
وی خاطرنشان کرد: بعد از بخش مرکزی با ۲۵۵ طرح بیشترین تعداد طرح مربوط به بخش فارغان  با۵۸ طرح  بوده است .
وی تعداد طرح‌های بخش های مرکزی ، احمدی و فارغان را به ترتیب ۲۵۵ ،۵۰،۵۸طرح ذکر کرد و اظهار داشت: برای اجرای طرح‌های مذکور جمعانودو دو میلیاردو ۲۸۷ میلیون ریال تسهیلات تخصیص داده شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3597

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.