فرماندار دشت آزادگان گفت: با اجرای طرح دفع فاضلاب بستان حدود ۲۰ هزار نفر زیر پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت. t به گزارش  پیارم به نفل ازخبرگزاری فارس از دشت آزادگان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، جواد دغلاوی فرماندار شهرستان دشت آزادگان با بیان اینکه نگاه دولت به ...

فرماندار دشت آزادگان گفت: با اجرای طرح دفع فاضلاب بستان حدود ۲۰ هزار نفر زیر پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

خبرگزاری فارس: 20 هزار نفر در بستان زیر پوشش شبکه دفع فاضلاب قرار می‌گیرند

به گزارش  پیارم به نفل ازخبرگزاری فارس از دشت آزادگان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، جواد دغلاوی فرماندار شهرستان دشت آزادگان با بیان اینکه نگاه دولت به این منطقه نگاه خوبی بوده است، اظهار کرد: متاسفانه با توجه به مشکلات موجود این توجه کافی نبوده است.

وی تعامل در حل مشکلات مردم را موثر دانست و افزود: در این برهه زمانی که استکبار جهانی شمشیر را از رو بسته باید تلاش کنیم با همدیگر همکاری کرده و مشکلات مردم را برطرف نمائیم.

فرماندار دشت آزادگان اجرای فاز اول طرح دفع فاضلاب بستان را با توجه به اثرات بزرگ زیست محیطی که دارد بسیار مهم خواند و گفت: ضروریست با هماهنگی بیشتر و افزایش پیمانکاران و جبهه‌های کاری، در اجرای این پروژه‌ها تسریع شود.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح حدود ۲۰ هزار نفر تحت پوشش شبکه دفع فاضلاب قرار خواهند گرفت، اظهار کرد: لازم است تمهیداتی اندیشیده شود که حفاری‌ها بلافاصله پس از اتمام کار آسفالت شوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3194

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.