مراسم به آب اندازی ناوشکن پیشرفته ˈجماران ۲ ˈ پیارم – با حضور رییس جمهوری و تا ساعتی دیگر مراسم به آب اندازی ناوشکن پیشرفته ˈجماران ۲ˈ در بندرانزلی استان گیلان برگزار می شود.   به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، ناوشکن جماران ۲ به دست متخصصان سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع ...

مراسم به آب اندازی ناوشکن پیشرفته ˈجماران ۲ ˈ

پیارم – با حضور رییس جمهوری و تا ساعتی دیگر مراسم به آب اندازی ناوشکن پیشرفته ˈجماران ۲ˈ در بندرانزلی استان گیلان برگزار می شود.

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، ناوشکن جماران ۲ به دست متخصصان سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طراحی و ساخته شده است.

این ناوشکن جدیدترین تجهیزات ناوبری و سیستم های پیچیده دفاعی بومی را دارا بوده و در رده ناوشکن های پیشرفته قرار دارد.

ناوشکن پیشرفته جماران ۲ پس از انجام عملیات تکمیلی و گذراندن تست های نهایی در نیمه اول سال آینده به طور رسمی به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق خواهد شد.

ناوشکن جماران ۲ نماد توانمندی و اقتدار صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و پیام آور صلح و دوستی در دریای خزر است.

در این مراسم سردار سرتیپ پاسدار ˈاحمد وحیدیˈ وزیر دفاع و پیشتیبانی نیروهای مسلح و سردار سرلشگر بسیجی ˈسیدحسن فیروزآبادیˈ رییس ستاد کل نیروهای مسلح نیز حضور خواهند داشت.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3306

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.