تهران-پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، پلیس راهور ناجا ضمن اعلام آخرین محدودیت‌ و ممنوعیت‌های راه‌های کشور عنوان کرد که عبور و ...

تهران-پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، پلیس راهور ناجا ضمن اعلام آخرین محدودیت‌ و ممنوعیت‌های راه‌های کشور عنوان کرد که عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و جاده‌های اصلی برون شهری ممنوع است.

همچنین در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر،کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور ومرور در آنها اجرا می‌شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

***محور کرج- چالوس

تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج-چالوس و بالعکس ممنوع است.

براساس این گزارش،تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس از ساعت ۱۲ روزهای ۱۳،۱۴،۱۶فروردین ماه سالجاری تا ساعت یک بامداد روزهای بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

***محور هراز

تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است و تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ روز پنجشنبه (هشتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶ فروردین) از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

براساس این گزارش،همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای ۱۳،۱۴،۱۶فروردین ماه از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

***محور فیروزکوه

در این اطلاعیه آمده است که تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ روز پنجشنبه (هشتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶فروردین) از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

***محور قدیم قزوین –رشت

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (هفتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ (۱۶فروردین) از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

***محور قدیم ساوه –همدان

تردد انواع تریلر و کامین به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (هفتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶ فروردین) از ساوه تا سه راهی دخان و بالعکس ممنوع است.

***محور اردبیل-آستارا، اردبیل-سراب،خلخال به اسالم،اردبیل-سرچم و بالعکس

در این محور نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۷ تا ساعت ۲۴ روز‌های دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳فروردین با ممنوعیت روبرو است.

***محورهای مشهد-قوچان،مشهد-نیشابور و سبزوار و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین ماه در محورهای فوق ممنوع است.

***محور چمن بید-بجنورد-شیروان وبالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

***محورهای بانه-سقز-سنندج و مریوان-سنندج و بالعکس

براساس این گزارش،تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

***محور گلوگاه-گرگان،جنگل گلستان-چمن بید و بالعکس

دراین محورها نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

***محورهای اصلی استان بوشهر

این گزارش می افزاید،تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷ روز دوشنبه (۱۲فروردین) تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۱۴فروردین) در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

***محورهای اصلی استان اصفهان

تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷۰ روز دوشنبه (۱۲فروردین) تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۱۴فروردین) در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع است.

***محورهای گچساران-بهبهان،گچساران-نورآباد و یاسوج-بابا میدان و بالعکس

به گزارش ایرنا،تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴فروردین ماه در محورهای فوق ممنوع است.

***محورهای سلفچگان- قم، جاده قدیم کاشان- قم و جاده قدیم تهران -قم

براساس گزارش پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی نیز از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه (۱۳فروردین)در این محورهای پر تردد ممنوع شده است.

***محور بندرعباس- سیرجان وبالعکس

در این مسیر نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴فروردین ممنوع اعلام شده است.

***محور سیرجان- بافت در استان کرمان

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

***محور ایذه-شهر کرد وبالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

***محورهای اصلی شمال استان سیستان و بلوچستان

تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای ۱۵ و ۱۶فروردین از محورهای زابل-زاهدان و زاهدان -نهبندان و همچنین ضمن اینکه تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۱۹روزهای ۱۵ و ۱۶فروردین از محورهای زاهدان-خاش ممنوع است.

همچنین، تردد وسایل نقلیه باری به غیر از حاملی مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۵ تا ۲۲ روز سه شنبه مورخ ۱۳فروردین از کلیه محورهای اصلی شمال استان سیستان و بلوچستان ممنوع است.

بر اساس این گزارش، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان کشورمان است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3429

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.