تهران – رییس جمهور گفت: مردم خوزستان حق عظیمی بر گردن ملت ایران دارند و ما به عنوان خادمان مردم به این موضوع باور و توجه داریم و همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا باری از دوش مردم این استان برداریم. به گزارش پیارم  به نقل از پایگاه اظلاع رسانی ریاست جمهوری، ...

تهران – رییس جمهور گفت: مردم خوزستان حق عظیمی بر گردن ملت ایران دارند و ما به عنوان خادمان مردم به این موضوع باور و توجه داریم و همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا باری از دوش مردم این استان برداریم.

به گزارش پیارم  به نقل از پایگاه اظلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد در جریان سفر به استان خوزستان، عصر امروز (دوشنبه) در جلسه استانی هیات دولت با قدردانی از ابراز لطف مردم استان در استقبال پرشور و حماسی از خادمین خود، اظهار داشت: مردم در جریان سفر هیات دولت با حضور حماسی مطالبات آرمانی انقلاب را فریاد می زدند و نشان دادند که قوی تر از سال ۱۳۵۷ در میدان حاضر بوده و آماده پیگیری اهداف بلند انقلاب هستند.

رییس جمهور با اشاره به اقدامات انجام شده توسط دولت برای عمران و آبادانی و پیشرفت خوزستان گفت: دولت توان خود را برای خدمت به مردم خوزستان به کار گرفته و در سالهای اخیر اقدامات بزرگی در سطح استان انجام شده است، به نحوی که در اوایل روی کار آمدن دولت در گرمای تابستان مردم شاهد خاموشی های مکرر بودند اما امروز نه تنها خاموشی وجود ندارد بلکه صادرات برق هم از این استان صورت می گیرد و در شبکه های آبیاری، پتروشیمی ،کارخانجات، راه آهن نیز ظرفیت استان چندین برابر افزایش یافته است.

دکتر احمدی نژاد خاطرنشان کرد: به رغم همه اقدامات انجام شده برای عمران و آبادانی استان خوزستان کارهای باقیمانده زیادی در این استان وجود دارد که باید پیگیری و تکمیل شود و آرزوی دولت این است که خوزستان در همه عرصه ها بدرخشد و شهرها و روستاهای این استان آباد و پیشرفته باشد.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: مردم اقوام و اقشار مختلف خوزستان جزء انقلابی ترین قبایل کشور در طول تاریخ بوده و امروز هم با همه وجود دلبسته آرمانهای انقلاب هستند.

آیت الله جزایری، نماینده ولی فقیه در استان نیز در این جلسه با قدردانی از توجه دولت به استان خوزستان گفت: انصافا سفر هیات دولت به این استان مملو از خیر و برکات برای مردم خوزستان بوده است و بدون تردید خستگی های اعضای محترم هیات دولت و رییس جمهور محترم، همه در راستای سربازی حضرت ولی عصر(عج) است.

وی خاطر نشان کرد: رییس جمهور سخت کوش، مقاوم و خستگی ناپذیر که شبانه روز در حال فعالیت است همه ما را به اعجاب واداشته و وقتی به مجاهدت و تلاش ایشان نگاه می کنیم، به این موضوع پی می بریم که ضعف جسمی با قوت روح جبران می شود.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با عذرخواهی از اقدام صورت گرفته توسط برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار داشت: گویا از طرف بعضی دوستان سوء تفاهمی ایجاد شده و برخوردی که شایسته نبود، انجام دادند که اینجانب از طرف خودم از شما عزیزان هیات دولت و به خصوص آقای رحیمی عذرخواهی می کنم.

وی تصریح کرد: ما برای دولت اسلامی احترام قائل بوده و دولت امام زمان(عج) می دانیم و تضعیف آن را جایز نمی دانیم و از صمیم قلب قدردان زحمات خدمتگزاران نظام هستیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3698

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.