نامزد احتمالی یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: با توکل بر خدا وارد این عرصه شدم و تا آخر می‌مانم و در این مسیر به هیچ حزب و جناحی وابسته نیستم. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از شهرکرد، محمد سعیدی‌کیا عصر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این استان اظهار کرد: یکی از ...

نامزد احتمالی یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: با توکل بر خدا وارد این عرصه شدم و تا آخر می‌مانم و در این مسیر به هیچ حزب و جناحی وابسته نیستم.

خبرگزاری فارس: وابسته به هیچ جناحی نیستم/ با توکل به خدا آمدم و تا آخر می‌مانم

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از شهرکرد، محمد سعیدی‌کیا عصر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این استان اظهار کرد: یکی از دلایل حضور من در دانشگاه‌ها به این دلیل است که فضای انتخاباتی در کشور گرم نیست و در این میان دانشجویان ‌می‎توانند در رونق این فضا نقش مهمی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه هر دانشجو می‎تواند یک سفیر حماسه سیاسی باشد، افزود: در همین راستا کاندیداها هرچه بیشتر در دانشگاه‌ها حضور پیدا کنند فضا برای خلق حماسه سیاسی گسترده‌تر می‌شود.

سعیدی‌کیا در ادامه اصلاح ساختار اقتصاد کشور را یکی از مهمترین برنامه‌های خود برشمرد و گفت: کشور ما به لحاظ اقتصادی دارای مشکلاتی است که با اصلاح این ساختار می‎توان به رشد و تعالی بیشتری دست پیدا کرد.

این فعال سیاسی، افت سرمایه‌گذاری را از مهمترین مشکلات اقتصاد فعلی کشور دانست و تصریح کرد: افت سرمایه‌گذاری سبب افت تولید شده و به تبع آن شاهد کاهش اشتغال و رشد تورم در کشور هستیم.

سعیدی‌کیا ادامه داد: برهمین اساس با ایجاد سرمایه‌گذاری، بهره‌گیری از نقدینگی موجود در جامعه، مدیریت درست درآمد نفت و استفاده از آن در امور زیربنایی کشور می‎توان این مشکلات را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه کار و تلاش مردم باعث آبادانی کشور می‎شود، خاطرنشان کرد: اگر با مردم صادقانه رفتار شود و به آن‌ها اعتماد کنیم به طور قطع مشکلات کشور برطرف می‎شود.

سعیدی‌کیا با بیان اینکه اقدامات و برنامه‌های خوبی در طول انقلاب اسلامی در کشور انجام گرفته، اذعان داشت: این در حالی است که می‎توانست بهتر و گسترده‌تر از آن چه انجام گرفته عمل کرد.

نامزد احتمالی یازدهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به دلایل کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری این دوره، اظهار کرد: در حال حاضر کشور دچار مشکلاتی است که وظیفه خود دیدم که می‎توانم برای رفع این مشکلات مفید باشم.

سعیدی‌کیا افزود: با توکل بر خدا وارد این عرصه شدم و تا آخر می‌مانم و در این مسیر به هیچ حزب و جناحی وابسته نیستم.

وی، سابقه کاری خود در نظام را مهمترین تضمین تحقق وعده‌های خود دانست و گفت: تضمین وعده هر کاندیدایی گذشته کاری آن فرد است و برای انتخاب فرد موردنظر خود عقبه کاری او را برسی کنید.

سعیدی‌کیا درباره مبانی سیاست خارجی خود و ارتباط با دیگر کشورها اظهار کرد: باید با دنیا همکاری و تعامل مناسب داشته باشیم و با ایجاد رابطه اقتصادی بلندمدت می‌توان به رابطه سیاسی دوام بخشید.

وی با بیان اینکه دنیا در آمریکا خلاصه نمی‌شود و کشور‌های بسیاری برای ایجاد ارتباط وجود دارند، تصریح کرد: با حفظ عزت، مصلحت و اقتدار کشور با دیپلماسی قوی با کشورهای دنیا تعامل می‌کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3662

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.