تهران – همایش علم وعفاف کیش ۹۲ از هشتم تا دهم خرداد ماه امسال در جزیزه کیش برگزار می شود. به گزارش پیارم به نقل از ایرنا دکتر ˈ محمود اصفیا ˈ مسوول دبیر خانه این همایش روز شنبه در نشستی مطبوعاتی با اعلام این خبر افزود: این همایش با اهدافی همچون شناسایی ایده های ...

تهران – همایش علم وعفاف کیش ۹۲ از هشتم تا دهم خرداد ماه امسال در جزیزه کیش برگزار می شود.

به گزارش پیارم به نقل از ایرنا دکتر ˈ محمود اصفیا ˈ مسوول دبیر خانه این همایش روز شنبه در نشستی مطبوعاتی با اعلام این خبر افزود: این همایش با اهدافی همچون شناسایی ایده های نو در زمینه در مان بیماری هایی از جمله ایدز، سرطان و کالا آزار (سالک احشایی ) برگزار می شود.

اصفیا گفت: در این همایش هر گونه روش درمانی که از طریق آن بیماران مبتلا به بیماری های یاد شده بتوانند سلامتی خود را بدست آورند، مورد توجه قرار می گیرد .

وی اضافه کرد : در این راستا پژوهشگران و دانشجویان گروه پزشکی سراسر کشور می توانند چکیده مقالات خود را در بخش پژوهش و نوآوری در زمینه معرفی گیاهان دارویی و سایر منابع طبیعی تقویت کننده سیستم ایمنی همچون ماکروفاژها، سلول های تی و سلول های بی به منظور درمان بیماری های ایدز، سرطان و کالا آزار به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

وی افزود: در همایش یاد شده به عفاف نیز توجه می شود و به همین منظور بخش حجاب و عفاف در زمینه هایی همچون حجاب و عفاف در قرآن، حجاب و جایگاه الهی و اجتماعی زن در اسلام و سایر ادیان و نقش عفاف در امنیت اجتماعی جوانان برپا می شود.

اصفیا خاطرنشان کرد که در بخش حجاب و عفاف دانشجویان دانشگاه های کیش می توانند شرکت کرده و مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

مسوول هماهنگی و دبیرخانه همایش علم و عفاف کیش ۹۲ گفت : علاقه مندان می توانندآثار خود را تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۲ به نشانی m.asfia@altmed.ir ارسال کنند.

به گفته وی ستاد نماز جمعه جزیره کیش ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز (واحد بین المللی کیش ) دانشگاه آزاد اسلامی (مرکز بین المللی کیش ) دانشگاه علوم پزشکی تهران (واحد بین المللی کیش ) ، واحد بین الملل دانشگاه تهران ، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور و دانشگاه شریف (پردیس بین الملل کیش ) از برگزار کنندگان این همایش به شمار می آیند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3655

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.