وزیر امور خارجه آمریکا، مدعی شد حکومت ایران در پشت حمله بهمن ماه سال گذشته به اردوگاه محل سکونت اعضای گروهک تروریستی منافقین در شمال بغداد بوده است.   پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت رادیو فردا(Radio Farda) نوشت: «جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، می گوید حکومت ایران در پشت حمله بهمن ماه ...

وزیر امور خارجه آمریکا، مدعی شد حکومت ایران در پشت حمله بهمن ماه سال گذشته به اردوگاه محل سکونت اعضای گروهک تروریستی منافقین در شمال بغداد بوده است.

 

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت رادیو فردا(Radio Farda) نوشت: «جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، می گوید حکومت ایران در پشت حمله بهمن ماه سال گذشته به اردوگاه محل سکونت اعضای سازمان مجاهدین خلق[منافقین] در شمال بغداد بوده است.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه، کری روز چهارشنبه در پاسخ به سوال اعضای کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان گفت: «آمریکا عمیقا نگران احتمال تکرار این نوع حملات است. در سفر ماه گذشته خود به بغداد، این نگرانی را با نوری المالکی نخست وزیر عراق در میان گذاشتم.»

جان کری همچنین گفت با شماری از کشورها برای پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین در خاک شان ارتباط برقرار شده اما این تلاش ها موفق نبوده است.

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: «آلبانی برای پذیرش ۲۵۰ نفر از مجاهدین[منافقین] اعلام آمادگی کرده بود اما خود آنها از این امر استقبال نکردند و این موضوع در یک دور باطل افتاده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3623

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.