از صبح امروز برخی خبرها از قطعی شدن نامزدی سعید جلیلی حکایت دارد.   در حالی که تا عصر روز گذشته نامزدی کامران باقری لنکرانی از سو ی جبهه پایداری مسجل شده بود این خبر در آخرین ساعات شب گذشته تکذیب شد. به نوشته پیارم به نقل از آریا، در همین حال یک سایت اصولگرا ...

از صبح امروز برخی خبرها از قطعی شدن نامزدی سعید جلیلی حکایت دارد.

 

در حالی که تا عصر روز گذشته نامزدی کامران باقری لنکرانی از سو ی جبهه پایداری مسجل شده بود این خبر در آخرین ساعات شب گذشته تکذیب شد.

به نوشته پیارم به نقل از آریا، در همین حال یک سایت اصولگرا امروز اعلام کرده است که نامزدی جلیلی برای جبهه پایداری تقریباً قطعی شده است.
این سایت نوشته است : چنان‌که گفته می شود سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی که تاکنون علی رغم اصرار اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری از پذیرفتن کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری استنکاف می کرده است در آخرین دیدار اعضای این شورا با وی برای نخستین بار پذیرفته که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود.

به نوشته این سایت خبری٬ استدلال اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری برای اصرار به جلیلی محبوبیت وی در میان هواداران جبهه و نیز سایر اقشار جامعه بوده است زیرا آنان معتقد هستند جلیلی در مذاکرات هسته ای توانسته است از حق مسلم مردم ایران در برابر ۱+۵ به خوبی دفاع کند و کارنامه وی نیز حاکی از ساده زیستی است و پیروی از ولایت امر است.

این سایت همچنین اعلام کرده است که بنابر اخبار رسیده از منابع آگاه احتمالاً طی هفته آینده در مراسمی با حضور شخصیت های برجسته جبهه پایداری سعید جلیلی رسماً به عنوان کاندیدای نهایی این جبهه برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال آینده معرفی خواهد شد.

در همین حال یک عضو ارشد جامعه روحانیت از اختلافات گسترده در جبهه پایداری بر سر انتخاب کاندیدا خبر داده است.

حجت الاسلام سالک به آریا گفته است پایداری ها همچنان در مورد انتخاب کاندیدا اختلاف دارند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3606

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.