پیارم – هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی روز چهارشنبه ،فردا، با مشارکت بیش از یک هزار شرکت داخلی و خارجی در تهران گشایش می یابد که شکستی دیگر در برنامه تحریم صنعت نفت ایران است. به گزارش پیارم به نقل از ایرنا، برگزاری این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد حوزه صنعت نفت خاورمیانه، ...

پیارم – هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی روز چهارشنبه ،فردا، با مشارکت بیش از یک هزار شرکت داخلی و خارجی در تهران گشایش می یابد که شکستی دیگر در برنامه تحریم صنعت نفت ایران است.

به گزارش پیارم به نقل از ایرنا، برگزاری این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد حوزه صنعت نفت خاورمیانه، با حضور صدها شرکت بین المللی و مشارکت فعال پیمانکاران، مشاوران، متخصصان و تولیدکنندگان توانمند داخلی، به عنوان یک فرصت مطلوب می تواند با ترسیم تصویری روشن از ظرفیت های صنعت نفت، شکست و ناکارآمدی پروژه تحریم از سوی استکبار جهانی را بیش از پیش نمایان کند.

ˈاسحق رویورˈ مدیر هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی، حضور بیش از ١٠٠٠ شرکت ایرانی و خارجی در فضایی به گستردگی ۴٢٠٠٠ مترمربع (فضای مفید) و ٨٨٠٠٠ مترمربع فضای باز نمایشگاهی را نشانگر شکست اهداف دشمنان در تحریم صنعت نفت کشور و منزوی ساختن ایران اسلامی عنوان کرد.

وی گفت: با توجه به استقبال شرکت های سازنده قطعات از غرفه ˈجهاد خودکفاییˈ که برای نخستین بار در هفدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا شد، امسال در هجدهمین نمایشگاه نفت نیز غرفه ای با این عنوان (جهاد خودکفایی) به تجهیزات و قطعات موردنیاز صنعت نفت اختصاص یافته است.

وی اظهار کرد: بر این اساس شرکت های سازنده می توانند با مراجعه به این غرفه با نیازهای چهار شرکت اصلی وزارت نفت بیشتر آشنا شوند. همچنین کارگروه های تخصصی در چهار حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در این زمینه تشکیل شده است که پاسخگوی مراجعان خواهد بود.

به گفته ی رویور در این نمایشگاه ، برای نخستین بار فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه به گروه های ٩ گانه تقسیم و این گروه ها در سالن های اختصاصی متمرکز شده اند. همچنین با هدف برجسته سازی نقش سازمان همکاری اقتصادی ˈاکوˈ، غرفه جداگانه ای به دبیرخانه این سازمان در نمایشگاه هجدهم اختصاص یافته است.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت با اشاره به این که با توجه به افزایش تقاضای شرکت ها برای حضور در نمایشگاه هجدهم، برای نخستین بار سالن های ٢٠ و ٢٢ نمایشگاه آماده استفاده شده است، یادآور شد: هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز ٢٩ فروردین ماه امسال فعالیت خود را با پیام ˈتجلی حماسه اقتصادی در نهضت جهاد خودکفایی صنعت نفت ایرانˈ آغاز می کند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار می شود و هر یک از روزهای برگزاری نمایشگاه با عنوان خاصی نامگذاری شده است.

روز نخست ˈتولید ملی و شکست تحریم ها (توسعه صنایع بالادستی)ˈ، روز دوم ˈامنیت انرژی، امنیت اقتصادیˈ، روز سوم ˈخودکفایی و خودباوری در صنعت نفت ایران (صدور دانش فنی و ساخت داخل)ˈ و روز چهارم نمایشگاه ˈتنوع بخشی سبد درآمدی کشور (تولید و صادرات فرآورده های نفتی و پتروشیمی)ˈ عنوان بندی شده است.

شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاع از آخرین اخبار و برنامه های نمایشگاه، به سایت اطلاع رسانی هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، به آدرس www.iranoilshow.org مراجعه کنند.

همچنین شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا) به آدرس www.shana.ir و پورتال وزارت نفت (MOP) به آدرس www.mop.ir نیز دیگر بازوهای اطلاع رسانی نمایشگاه بوده و اخبار داخلی و خارجی نمایشگاه در سایت های اطلاع رسانی یاد شده به طور روزانه درج می شود.

اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان در هجدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در کتاب نمایشگاه جمع آوری شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3591

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.