حاجی آباد- حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: دشمنان ما که با قرآن ، اسلام ، با رشد و استقلال مردم ما مخالفند باید مردم با حضور خود در انتخابات پیش رو کمر دشمن را بشکنند. به گزارش خبرنگار پیارم، مختاری با اشاره به قرآن که کتاب نجات بخش بشری است ...

حاجی آباد- حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: دشمنان ما که با قرآن ، اسلام ، با رشد و استقلال مردم ما مخالفند باید مردم با حضور خود در انتخابات پیش رو کمر دشمن را بشکنند.

به گزارش خبرنگار پیارم، مختاری با اشاره به قرآن که کتاب نجات بخش بشری است افزود: اگر کسی دنبال رسا ترین و صادق ترین کلام و بهترین داستانها آنها را در قرآن می توانیم بیابیم افرادی که می خواهند از نفاق و درویی و درد کفر رهایی پیدا کنند باید قرآن تلاوت کنید و به دستورات قرآن نیز عمل کنید.
وی در ادامه تاکید کردند:جوانان در سنین جوانی باید  انس با قرآن داشته و تا قرآن با گوشت و خون آنها اجین شود.
وی در ادامه بیان داشت: انقلاب و پیشرفتهای ما در گرو قرآن است و ما قبل از انقلاب از قرآن دور افتاده بودیم ولی به برکت قرآن ما پیروز شدیم امروز شعار سیاسی و اقتصادی ما هم برگرفته از قرآن است و دشمنان ما که با قرآن ، اسلام ، با رشد و استقلال مردم ما مخالفند باید مردم با حضور خود در انتخابات پیش رو کمر دشمن را بشکنند.
مختاری در ادامه  بیان داشت: اگر تک تک افراد دارای روح تقوا باشند خانواده ای سالم و جامعه ایدآل بدست می آید و اگر تقوا و دینمداری در یک خانواده تقویت شود و توجه شود و افراد یک خانواده اگر تقوا را در زندگی روزمره خود رعایت کنند تاثیر آن در جامعه بسیار مفید خواهد بود و در جامعه این چنینی ما شاهد کارهای خیر و برکت برای همدیگر خواهیم بود آبروی فرد و خانواده و جامعه به تقوای الهی است، و هیچ فرد و خانواده جامعه ای نزد خداوند باارزش تر از اهل تقوا نیست.
وی با بیان اینکه انتظار و مطالبه جامعه از مسئولان تقوا است، گفت: البته تقوا کار دشواری است با این حال ممکن است برخی مدعی آن باشند.
حجت الاسلام مختاری افزود: در اهمیت تقوا همین بس که هم هدف خالص و هم راه رسیدن به هدف را جلو پای ما می گذارد.
وی با اشاره به اینکه اگر تقوا در تمام امور ملاک ما باشد دیگر از هر ابزار آلوده ای نمی توان استفاده کرد، گفت:در این شرایط انسان بقیه کار را به خدا واگذار می کند تا خداوند او را یاری نماید.
حجت الاسلام مختاری در ادامه تصریح کرد: اگر در تمام امور تقوا را رعایت کنیم آثار زیادی به همراه خواهد داشت، گفت: جوانانی که امروز در برخی سایتها حضور دارند هر  کدام تقوای بیشتری داشته باشند خداوند نیز بصیرتشان را بیشتر خواهد کرد.
حجت الاسلام مختاری در پایان با بیان اینکه درانتخابات جاری باید تقوا در گفتگوها رعایت شود، گفت: این تقوا در گذشته رعایت نشد و مورد عتاب و خطاب رهبری قرارگرفت بنابراین بی تقوایی هر طور که باشد به هیچ وجه پسندیده نیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3561

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.