بندرعباس- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب نقش دانش آموزان در تحقق اهداف سلامت در جامعه را نقشی مهم و تاثیرگذار عنوان کرد. پیارم به نقل از دکتر ˈسید محمد احمدیˈ ضمن بیان این مطلب و با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت اظهار داشت: دانش آموزان سفیران سلامتی هستند که می توانند فعالانه در ...

بندرعباس- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب نقش دانش آموزان در تحقق اهداف سلامت در جامعه را نقشی مهم و تاثیرگذار عنوان کرد.

پیارم به نقل از دکتر ˈسید محمد احمدیˈ ضمن بیان این مطلب و با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت اظهار داشت: دانش آموزان سفیران سلامتی هستند که می توانند فعالانه در عرصه آموزش و اطلاع رسانی در عرصه سلامت گام بردارند.

وی با بیان اینکه شعار هفته سلامت امسال ˈفشارخون را جدی بگیریمˈ است،گفت: امروزه تغییر سبک زندگی باعث بروز بیماری هایی همچون فشار خون بالا شده که این بیماری امکان بروز بیماریهای قلبی و عروقی و سکته های قلبی و مغزی را افزایش داده است.

وی با تاکید بر انجام فعالیت های ورزشی و تغذیه صحیح در جهت حفظ سلامت جسم و روح، تصریح کرد: نداشتن تحرک و کمرنگ بودن فعالیت بدنی ، افزایش وزن و چاقی در کنار بیماری هایی همچون کلیه ،افزایش چربی خون و استعمال دخانیات می تواند در افزایش مشکل فشار خون نقش اساسی داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3552

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.