پیارم- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بازی امروز تیم استقلال مقابل الهلال برای ما به اندازه بازی های تیم ملی فوتبال ایران اهمیت دارد. ˈ به گزارش پیارم به نقل از ایرنا سعید شیرینیˈ روز سه شنبه در گفت و گو بیان کرد: تمامی مردم ایران در دیدار امروز، یک صدا تیم استقلال را ...

پیارم- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بازی امروز تیم استقلال مقابل الهلال برای ما به اندازه بازی های تیم ملی فوتبال ایران اهمیت دارد.

ˈ به گزارش پیارم به نقل از ایرنا سعید شیرینیˈ روز سه شنبه در گفت و گو بیان کرد: تمامی مردم ایران در دیدار امروز، یک صدا تیم استقلال را تشویق خواهند کرد زیرا این تیم به عنوان نماینده ایران در مقابل تیم عربستانی حاضر می شود.

وی افزود: ما نیز در دیدار امروز، از تیم استقلال حمایت خواهیم کرد و امیدواریم این تیم پرچم ایران را در آسیا بالا ببرد.

سرپرست تیم پرسپولیس در باره برگزاری دیدار نهایی جام حدفی بین این تیم و سپاهان اصفهان گفت: مسوولان فوتبال باید بدانند تیم پرسپولیس ۳۰ میلیون طرفدار دارد و در صورتی که حقی از آن پایمال شود باید جوابگوی آن طرفداران باشند.

وی بیان کرد: طرح مساله قرعه کشی برای برگزاری دیدار نهایی جام حذفی مشکوک است و احتمال تبانی را زیاد می کند.

شیرینی ادامه داد: بر اساس قوانین باید دیدار نهایی جام حذفی بدون قرعه کشی و در شهری بی طرف برگزار شود.

وی اظهار کرد: مسوولان فدراسیون فوتبال باید به نحوی برنامه ریزی کنند تا دیدار بین تیم های سپاهان و پرسپولیس در یک شهر بی طرف و دارای امکانات مناسب برگزار شود.

وی یادآور شد: به نظر می رسد شهر مشهد با توجه امکاناتی که دارد، مکان مناسبی برای برگزاری دیدار نهایی جام حدفی باشد.

ˈمحمد رویانیانˈ نیر در ادامه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اعتراض به نحوه برنامه ریزی فدراسیون فوتبال برای تعیین زمان برگزاری دیدار نهایی جام حذفی گفت: شهر مشهد، بهترین گزینه برای برگزاری دیدار نهایی جام حذفی است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3527

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.