پیارم – در اثر بارندگی عصر امروز یک دستگاه پِژو ۴۰۵  در آبنمای وردی شهر دچار صانحه شد و با حضور به موقع مامورین اورِژانس حاجی آباد و همکاری نیروی انتظامی سرنشین خودرو جان سالم بدر برد.   به گزارش خبرنگار پیارم، بارندگی عصر امروز موجب طقیان رودخانه ورودی شهر شد بر اثر سیل یک ...

پیارم – در اثر بارندگی عصر امروز یک دستگاه پِژو ۴۰۵  در آبنمای وردی شهر دچار صانحه شد و با حضور به موقع مامورین اورِژانس حاجی آباد و همکاری نیروی انتظامی سرنشین خودرو جان سالم بدر برد.

 

به گزارش خبرنگار پیارم، بارندگی عصر امروز موجب طقیان رودخانه ورودی شهر شد بر اثر سیل یک دستگاه پِژو ۴۰۵  در آبنمای وردی شهر دچار صانحه شد و با همکاری نیروی انتظامی، اورژانس ۱۱۵ راننده ماشین نجات پیداکرد.
لازم به ذکر است هنوز اطلاعات دقیقی از سرنشینان این خدرو در دست نیست.
بارش باران که از عصر روز دوشنبه به صورت رگبار و توفان در بیشتر نقاط حاجی آباد آغاز شده است، در شهرستان حاجی آباد موجب آبگرفتگی معابر و ایجاد مشکلاتی در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابران و مسدود شدن آبنمای ورودی شهر شد.
به دنبال این بارندگی و بر اثرجاری شدن سیل در مناطق روستایی بخش مرکزی حاجی آباد منازل و مزارع کشاورزی در این مناطق تخریب و موجب خسارت شده است.
این خبر تکمیل می شود

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3514

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.