بندرعباس- استاندار هرمزگان با اشاره به نگاه راهبردی و کلان دولت نسبت به این استان، گفت: از ابتدای فعالیت دولت نهم تاکنون اقدام های کارشناسی در راستای احداث و تقویت زیرساخت ها در استان انجام شده است. به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز چهارشنبه در برنامه نوروزی شبکه سه سیما، اظهار داشت: اقدام های ...

بندرعباس- استاندار هرمزگان با اشاره به نگاه راهبردی و کلان دولت نسبت به این استان، گفت: از ابتدای فعالیت دولت نهم تاکنون اقدام های کارشناسی در راستای احداث و تقویت زیرساخت ها در استان انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز چهارشنبه در برنامه نوروزی شبکه سه سیما، اظهار داشت: اقدام های انجام شده توسط دولت در زمینه عمران و آبادانی هرمزگان بیانگر نگاه عمیق، بلند، راهبردی و کلان دولت نسبت به این استان است.

وی، اقدام های صورت گرفته توسط دولت در حوزه های راه، بنادر، برق، مسکن، انرژی و عمران شهری را بسیار چشمگیر و ارزشمند عنوان کرد.

استاندار هرمزگان با اشاره به یک هزار و ۶۶۸ مصوبه چهار سفر هیات دولت برای این استان و همچنین سفرهای متعدد رییس جمهوری با حجم بالای مصوبات، گفت که این بیانگر اراده نظام جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت، آبادانی و عمران استان پهناور هرمزگان است.ک

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3461

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.