قائم مقام ستاد تسهیلات سفرهای قشم گفت: موج دوم سفر میهمانان نوروزی قشم با هدف بهره بردن از سایت‌های گردشگری، سواحل زیبا و هوای کامل بهاری این جزیره آغاز شده است. به گزارش خپیارم به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم، فرزین حقدل اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد مسافران نوروزی قشم در مرحله نخست سفر ...

قائم مقام ستاد تسهیلات سفرهای قشم گفت: موج دوم سفر میهمانان نوروزی قشم با هدف بهره بردن از سایت‌های گردشگری، سواحل زیبا و هوای کامل بهاری این جزیره آغاز شده است.

خبرگزاری فارس: آغاز موج دوم سفرهای نوروزی به جزیره قشم

به گزارش خپیارم به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم، فرزین حقدل اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد مسافران نوروزی قشم در مرحله نخست سفر به این جزیره با استفاده از خودروی شخصی و از طریق اسکله پهل به لافت به این جزیره سفر کرده‌اند.

وی ادامه داد: براساس اعلام کمیته آمار و اطلاعات ستاد تسهیلات سفرهای قشم از ابتدای تعطیلات پایان سال (۲۵ اسفند ۹۱ تا ششمین روز از بهار ۹۲) بیش از ۷۳ هزار و ۶۰۰ خودرو وارد جزیره قشم شد که در مقایسه با مدت مشابه و ورود ۶۶ هزار و ۶۰۰ خودرو، با افزایش ۱۰ درصدی آن در سال جدید مواجه شدیم.

به گفته دبیر ستاد تسهیلات سفرهای قشم، انتظار می رود در دور دوم سفرها نیز روند روبه رشد سفر به جزیره قشم ادامه داشته باشد و آمار مسافرت‌های نوروزی سال ۹۲ نسبت به سال قبل با افزایش ۲۰ درصدی همراه باشد.

وی در پایان با اشاره به کاهش محاسبه سرنشین هر خودروی ورودی به جزیره قشم از پنچ نفر در سال‌های گذشته به چهار نفر در سال جدید بیان داشت: تاکنون نزدیک به ۵۰۰ هزار میهمان و گردشگر از طریق هوا، دریا و زمین وارد جزیره قشم شده‌اند و امید می‌رود ورود گردشگران در موج دوم سفرها نیز افزایش یابد.

جزیره قشم با داشتن سایت‌های ویژه گردشگری، سواحل زیبا، هوای کاملاً بهاری و بازار مناسب خرید، این روزها با حضور انبوه مسافران نوروزی از جلوه‌ای خاص برخوردار شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3397

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.