طبق آمار موجود از آغاز طرح نوروزی تا هفتم فروردین ماه ۹۲، میزان جابجایی مسافران از بنادر هرمزگان از مرز دو میلیون نفر گذشته است. به گزارش پیارم  به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در پایان چهاردهمین روز از طرح نوروزی، دو میلیون و ۵۳ هزار و ۱۲۹ نفر مسافر از ...

طبق آمار موجود از آغاز طرح نوروزی تا هفتم فروردین ماه ۹۲، میزان جابجایی مسافران از بنادر هرمزگان از مرز دو میلیون نفر گذشته است.

خبرگزاری فارس: جابجایی دو میلیون مسافر در مسیرهای دریایی هرمزگان

به گزارش پیارم  به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در پایان چهاردهمین روز از طرح نوروزی، دو میلیون و ۵۳ هزار و ۱۲۹ نفر مسافر از بنادر استان هرمزگان جابجا شدند، این در حالی است که از این تعداد یک میلیون و ۲۸ هزار و ۲۹۰ نفر مسافر وارد و یک میلیون و ۲۴ هزار و ۸۳۹ نفر نیز از این بنادر خارج  شده‌اند.

همچنین آمار نشان می‌دهد که طی این مدت حدود ۳۲۳ هزار و ۸۳ خودرو جابجا شده است و  تنها در چهارمین روز از طرح نوروز ۹۲ نیز ۴۶ هزار و ۵۴۶ خودرو از بنادر مسافری جابجا شده است.

در ادامه این گزارش آمده است: این خودروها در مسیرهای دریایی پهل و لافت، بندرلنگه به کیش، چارک به کیش و آفتاب به کیش و بلعکس جابجا شده است که بخش اعظمی از این جابجایی‌ها از مسیر دریایی پهل به لافت و بلعکس صورت پذیرفته است.

همچنین در این مدت ۱۶ هزار و ۴۷۹ سفر دریایی از طریق شناورهای مسافری در بنادر استان هرمزگان صورت پذیرفته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3396

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.