پیارم: استاندار هرمزگان بر ضرورت رضایتمندی مسافران نوروزی تاکید کرد. t به گزارش  پیارم  به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان،‌ ابراهیم عزیزی در حاشیه بازدید سرزده از ستاد تسهیلات نوروزی، روند اقدامات انجام شده در این ستاد را برای پذیرایی هرچه بهتر از مسافران نوروزی مورد بررسی قرار ...

پیارم: استاندار هرمزگان بر ضرورت رضایتمندی مسافران نوروزی تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: رضایتمندی مسافران نوروزی اولویت برنامه‌های ستاد تسهیلات است

به گزارش  پیارم  به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان،‌ ابراهیم عزیزی در حاشیه بازدید سرزده از ستاد تسهیلات نوروزی، روند اقدامات انجام شده در این ستاد را برای پذیرایی هرچه بهتر از مسافران نوروزی مورد بررسی قرار داد و ضمن تشکر از زحمات انجام گرفته، دستورات لازم را برای فراهم نمودن آسایش و آرامش هرچه بیشتر میهمانان نوروزی صادر کرد.

وی بر ضرورت ارائه تمام خدمات مورد نیاز مسافران نوروزی در ستاد مرکزی تاکید کرد و گفت: تمام مدیران دستگاه‌های خدمات رسان باید در ستاد مرکزی تسهیلات نوروزی حضور داشته باشند و پاسخگوی مردم باشند.

استاندار هرمزگان خدمت‌رسانی مناسب و افزایش رضایت‌مندی گردشگران ورودی به استان هرمزگان را از مهم‌ترین اهداف ستاد دانست و افزود: این رضایت‌مندی با همکاری و همراهی تمام مدیران محقق می‌شود.

وی همچنین در ادامه با حضور در مراسم افتتاح ستاد تسهیلات نوروزی فرهنگیان از اقدامات آموزش و پرورش استان به منظور خدمات‌رسانی به عموم مردم به ویژه میهمانان فرهنگی و آموزش و پرورشی قدردانی کرد.

ستاد مرکزی تسهیلات نوروزی در بندرعباس روز سه‌شنبه با حضور استاندار هرمزگان و اعضای شورای اداری این استان رسما افتتاح می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3311

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.