بندرعباس- رییس روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر تغییر مدیرکل این مجموعه را تایید کرد. حسین خوشبخت جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:علی اکبر صفایی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی منصوب شده است . صفایی با رای ...

بندرعباس- رییس روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر تغییر مدیرکل این مجموعه را تایید کرد.

حسین خوشبخت جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:علی اکبر صفایی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی منصوب شده است .

صفایی با رای هیات مدیره شرکت ملی نفتکش در سمت جدید خود جایگزین حمید بهبهانی شده است.

صفایی به مدت سه سال و ۲۸روز سمت مدیرکلی بنادر و دریانوردی هرمزگان را بر عهده داشت که بازسازی و اجرای طرح توسعه مجتمع بندری شهید رجایی و اجرای اسکله های کوچک چند منظوره از جمله اقدامات دوران مدیریتی وی می باشد.

همچنین سه بندرمسافری هرمز ،حقانی و شهید ذاکری قشم در زمان مسئولیت وی بازسازی شد.

همچنین پس از حادثه دریایی یکم بهمن ماه سال ۹۰ که به مرگ ۱۷نفر از مسافرین جزیره هرمز _ بندرعباس انجامید ناوگان حمل و نقل مسافری نیز به طور کامل نوسازی شد و با اعلام ممنوعیت تردد اتوبوس ها و شناورهای دریایی قدیمی،۴۹فروند شناور مدرن و استاندارد جایگزین شناورهای قدیمی گردید.

رییس روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اضافه کرد:هنوز فردی به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان معرفی نشده است.ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3301

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.