پیارم: نماینده مردم، میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس گفت: مسئولان باید برای نوسازی امکانات آموزشی مدارس آذربایجان غربی اهتمام بیش‌تری نمایند. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس-حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: امکانات بعضی از مدارس از وضعیت نامطلوبی برخوردار هستند به طوری که نیازمند ...

پیارم: نماینده مردم، میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس گفت: مسئولان باید برای نوسازی امکانات آموزشی مدارس آذربایجان غربی اهتمام بیش‌تری نمایند.

خبرگزاری فارس: مسئولان برای نوسازی امکانات مدارس اقدام کنند

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس-حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: امکانات بعضی از مدارس از وضعیت نامطلوبی برخوردار هستند به طوری که نیازمند رسیدگی و بازسازی می‌باشند، از این‌رو می‌طلبد در این راستا گام‌های بلندی از سوی مقامات استان برداشته شود.

وی تصریح کرد: گاه دیده می‌شود، معلمان از تجهیزاتی استفاده می‌کنند که با شان، منزلت و جایگاه رفیع آنها سازگار نیست، بنابراین می‌طلبد در این راستا همه اقشار جامعه وارد عمل شوند، به طوری که، ملت و دولت در کنار یکدیگر قرار گیرند، زیرا ملت یا دولت به‌تنهایی برای پیش بردن برنامه‌ها قادر نیستند و باید به صورت مکمل یکدیگر عمل کنند تا اهداف آموزشی تحقق پیدا کند.

بیگی بر لزوم توسعه کمی و کیفی امکانات آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی در استان تاکید کرد و گفت: برای اینکه افراد مستعد و خلاق، پرورش یافته و برای خدمت به جامعه اسلامی آمادگی پیدا کنند، لازم است تا حد توان امکانات مورد نیاز را در دسترس آنها قرار داد.

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی به پیگیری جدی اجرای طرح هوشمندسازی مدارس مختلف استان تاکید کرد و بیان داشت: دسترسی به این فناوری منجر به این می‌شود که دانش‌آموزان، مطابق با علم روز و تکنولوژی نوین آموزش داده شوند و یکی از مختصات شهروند الکترونیک در جامعه تحقق یابد.

وی با اذعان به این‌که باید برای بارور سازی استعدادهای موجود و پرورش قابلیت‌های جوانان و نوجوانان اهتمام شود، خاطرنشان کرد: باید  استعدادهای نهفته در وجود افراد مختلف شناسایی شده و برای پرورش دادن این قابلیت‌ها، تلاش شود تا از طریق به کار گرفتن نیروهای داخلی، سد تحریم‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بشکنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3277

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.