مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر به عنوان مدیر نمونه کشوری اداره کتابخانه‌های عمومی برگزیده شد. به گزارش  پیارم به نقا از خبرگزاری فارس از ابهر، عبدالحسین بختیاری به عنوان مدیر نمونه کشوری اداره کتابخانه‌های عمومی برگزیده شد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه ماهانه ۲۵ مسابقه آنلاین در شبکه کتابخوانان حر‌فه‌ای برگزار ...

مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر به عنوان مدیر نمونه کشوری اداره کتابخانه‌های عمومی برگزیده شد.

خبرگزاری فارس: مسئول کتابخانه‌های عمومی ابهر مدیر نمونه کشور شد

به گزارش  پیارم به نقا از خبرگزاری فارس از ابهر، عبدالحسین بختیاری به عنوان مدیر نمونه کشوری اداره کتابخانه‌های عمومی برگزیده شد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه ماهانه ۲۵ مسابقه آنلاین در شبکه کتابخوانان حر‌فه‌ای برگزار می‌شود، اظهار داشت: در طی سال‌جاری تعداد ۳۰۰ مسابقه برگزار شده است.

مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با اشاره به برگزاری ماهانه هشت مسابقه مکتوب کتابخوانی ابراز داشت: مسابقه‌های نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در مناسبت‌های هفته کتاب، روز جهانی کودک و دهه فجر برگزار می‌شود.

بختیاری افزود: پوسترهای این چند کتاب برای ارائه سیر مطالعاتی و معرفی منابع فاخر و ارزشمند صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به راه‌اندازی چهار کانون ادبی در کتابخانه‌های علامه طباطبایی و حکیم هیدجی خاطرنشان کرد: این کانون‌ها در کتابخانه‌های شهید مطهری و ولیعصر(عج) نیز راه‌اندازی شده است.

مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر از تشکیل ۷ گروه مطالعاتی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر خبر داد و گفت: این گروه‌ها شامل گروه کلیات، فلسفه و روانشناسی، گروه دین و گروه‌های ادبیات است.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر در طی سال‌جاری تصریح کرد: برگزاری چهارمین دوره مسابقه مهرورزی خاطرات نوروزی، افتتاح و راه‌اندازی کانون ادبی کتابخانه حکیم هیدجی و برگزاری برنامه فرهنگی و ادبی در این کانون از جمله برنامه‌های اجرا شده در سال‌جاری است.

بختیاری افزود: افتتاح کتابخانه ملاصدرا روستای پیر سقا در هفته دولت و ایجاد کتابخانه‌ مشارکتی در حوزه علمیه و زندان ابهر از دیگر برنامه‌های اجرا شده محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری ایستگاه نقاشی در روز جهانی کودک اضافه کرد: برپایی نمایشگاهی از منابع موضوعی امام خمینی(ره) و برگزاری مسابقه کتابخوانی زندگی به سبک روح الله از برنامه‌های اجرا شده در سال‌جاری است.

مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر به برگزاری شب شعر با عنوان جاودانه‌ها به مناسبت هفته دفاع مقدس اشاره و عنوان داشت: دومین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم در کانون قرآن و نهج‌البلاغه کتابخانه عمومی حکیم هیدجی برگزار شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3205

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.