فرماندار شهرستان بستک از بانک‌های عامل در خصوص اعطای تسهیلات به کشاورزان انتقاد کرد. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بستک،‌ محمد مشتاق‌زاده در جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در طرح توسعه بخش کشاورزی اظهار داشت: عدم تأمین مالی طرح‌های کشاورزی از سوی بانک‌ها، به بخش ...

فرماندار شهرستان بستک از بانک‌های عامل در خصوص اعطای تسهیلات به کشاورزان انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس: فرماندار بستک از بانک‌های عامل انتقاد کرد

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بستک،‌ محمد مشتاق‌زاده در جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در طرح توسعه بخش کشاورزی اظهار داشت: عدم تأمین مالی طرح‌های کشاورزی از سوی بانک‌ها، به بخش کشاورزی ضربه می‌زند.

وی ادامه داد: اجرای طرح‌های مصوب کارگروه توسعه بخش کشاورزی مستلزم همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات است.

فرماندار شهرستان بستک تصریح کرد: دولت با تخصیص اعتبار و هدایت منابع به بخش کشاورزی در صدد توسعه این بخش است ولی به دلیل عدم همکاری بانک‌ها، پیشرفت این طرح عملاً متوقف می‌شود.

مشتاق‌زاده در ادامه با اشاره به مصوبات جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی افزود: بانک‌های عامل باید با همکاری و أتخاذ تدابیر مناسب، منابع لازم را به منظور اجرای طرح‌ها تأمین کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح‌های مکمل و جانبی بخش دام و طیور گفت: اجرای این طرح مستلزم همکاری بانک‌های عامل است در غیر این صورت ظرفیت موجود برای توسعه این بخش از دست خواهد رفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3180

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.