پیارم- فرماندار حاجی آباد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی فرصتی طلایی برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی است. به گزارش پیارم ، بهرام پور اشرف در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در سال آتی گفت:مجموعه کارکنان فرمانداری حاجی آباد از هم ...

پیارم- فرماندار حاجی آباد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی فرصتی طلایی برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش پیارم ، بهرام پور اشرف در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در سال آتی گفت:مجموعه کارکنان فرمانداری حاجی آباد از هم اکنون آمادگی لازم جهت برگزاری یک انتخابات آگاهانه و سالم همانند انتخابات موفق مجلس نهم شورای اسلامی را دارند.
پور اشرف با یادآوری فتنه ۸۸ گفت: در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم دشمنان بیکار ننشسته و از تمامی فرصتها برای ایجاد آشوب در کشور استفاده می کنند اما  بدون شک انتخابات پیش روی کشور نیز در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و  بصیرت و اعتماد  مردم با موفقیت انجام خواهد شد.
پور اشرف در بخش دیگری از سخنان خود حضور مردم در انتخابات را در گرو ایجاد اطمینان برای آنها نسبت به صحت انتخابات عنوان کرد وافزود: حضور مردم در پای صندوق های رای به معنای اعتماد مردم به رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مهمترین عامل خنثی سازی توطئه دشمنان  محسوب می شود.
وی با تاکید  بر رعایت نظم و هماهنگی در اجرای انتخابات تصریح کرد: بازرسی و نظارت بر نحوه انتخابات و سلامت انتخابات از جمله فاکتورهایی هستند که موجبات حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3174

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.