جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از آزمایش سه موشک جدید توسط این نیرو در آینده نزدیک خبر داد. پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس،امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش  با اشاره به برنامه‌ریزی این نیرو برای برگزاری یک رزمایش موشکی گفت: این رزمایش در صورت تصویب ستاد کل نیروهای مسلح، قبل از پایان سال جاری انجام ...

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از آزمایش سه موشک جدید توسط این نیرو در آینده نزدیک خبر داد.

خبرگزاری فارس: نیروی زمینی ارتش ۳ نوع موشک جدید آزمایش می‌کند

پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس،امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش  با اشاره به برنامه‌ریزی این نیرو برای برگزاری یک رزمایش موشکی گفت: این رزمایش در صورت تصویب ستاد کل نیروهای مسلح، قبل از پایان سال جاری انجام خواهد شد.

حیدری افزود: در این رزمایش بخش‌هایی از یگان موشکی نیروی زمینی ارتش در سطح گسترده‌ای به انجام تاکتیک‌های رزمی و عملیاتی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اضافه شدن موشک‌های جدید به یگان‌های رزمی نیروی زمینی ارتش، خاطرنشان کرد: این موشک‌ها تست‌های آزمایشگاهی را پشت سر گذاشته و در این رزمایش تست‌ عملیاتی و صحرایی می‌شوند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در نظر داریم در رزمایش موشکی نزاجا سه نوع موشک جدید را آزمایش کنیم، افزود: این موشکها در صورتی که نمره قبولی بگیرند، وارد چرخه دفاعی نیروی زمینی می‌شوند.

به گزارش فارس، رزمایش موشکی نزاجا در صورت تصویب، در مرکز کشور برگزار خواهد شد.

این درحالیست که نیروی زمینی ارتش از امروز رزمایشی سه روزه با نام «خاتم‌الانبیاء(ص)» را در منطقه خوزستان برگزار می‌کند که طی آن تمامی یگان‌های مستقر در جنوب غرب کشور از جمله یگان‌های مکانیزه، زرهی و توپخانه به تمرین و تقویت ستاد و فرماندهی در صحنه عملیات خواهند پرداخت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3166

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.